Wpis z mikrobloga

@wolny_kot: TUSK nie chce rozwijać Polski. Nie można nie wybudować CPK!!!!1 Śmieszy mnie opinia gówno wiedzących wykopków. PIS od 2017 roku majstrował przy CPK, nic nie wiadomo co tam się dzieje/działo. Analiz nie ma dostępnych. Stanowski zrobił debatę z której nie wiem co wynikło ale na pewno nie powiedział, że pis do tej pory zostawił po sobie burdel. Wybudujmy CPK i ogłośmy sukces jak z przekopem mierzei. Takie kwiatki jak z
przecież każdy głupi wie że jedyny powód istnienia cpk - centralnego pisowskiego kradu - były pieniądze i stołki dla poprzedniego czerwonego reżimu


@atol: no kto by się spodziewał ( ͡° ͜ʖ ͡°) a lemingi powtarzają narrację o CPK, która jest jeszcze kartą przetargową PiS żeby istnieć w przestrzeni publicznej.
@wolny_kot: Bez zestawienia wpłat i wskazania KW to ten ćwierk to czyste pomówienie. Nic się nie wyjaśniło. Po pierwsze to rejestry darczyńców na kampanię są jawne. No wiec wypadałoby podać, kto wpłacał. Po drugie wskazać numery działek i pokazać, że te same osoby są właścicielami. Ustalenie numeru KW dla konkretnej działki o ile wiem kosztuje. Tutaj jednak ktoś to już sprawdził więc zapłacił i publikacja tego przecież nic więcej go nie
@wolny_kot: Ale bzdury xD

Po pierwsze bez źródła, ale okej to pisowcy jestem w stanie w to uwierzyć że tak było szczególnie jeśli chodzi o Horałe cwela

Po drugie nawet jeśli zostały te pieniądze zdefraudowane to jak to ma się do dalszej inwestycji i jej zasadności? Zrobić śledztwo, pociągnąć ich do odpowiedzialności ale nie oceniać inwestycji przez to że PiS pieniądze z tego wyciągał

Elektrownia jądrowa też prawdopodobnie na działkach obajtka
Elektrownia jądrowa też prawdopodobnie na działkach obajtka jest, czy to znaczy że elektrownia jest bezzasadna czy #!$%@? obajtka i budujemy i tak?


@Szalom: Poniżej decyzja lokalizacyjna EJ. Numery działek podane. Możesz sprawdzać właścicieli (o ile sypniesz groszem). Internety mówią, że to same działki Lasów Państwowych lub w zarządzie Urzędu Morskiego w Gdyni.

https://www.gdansk.uw.gov.pl/obwieszczenia-wojewody-pomorskiego/4868-z-dnia-6-listopada-2023-r-o-wydaniu-decyzji-o-ustaleniu-lokalizacji-inwestycji-w-zakresie-budowy-obiektu-energetyki-jadrowej-dla-przedsiewziecia-pn-realizacja-przedsiewziecia-polegajacego-na-budowie-i-eksploatacji-pierwszej-w-polsce-elektrowni-jadrowej-o-mocy-elektrycznej-do-3750-mwe-na-obszarze-gminy-choczewo-na-dz-nr-obr-jackowo-1-2-1-3-4-4-5-4-6-22-23-123-124-125-126-127-128-129-130-250-251-1-2