Wpis z mikrobloga

@Bender515 nie można w zadnym wypadku porównywać ich do ich sztandarowego scenta czyli linii encre. Poszli w zupełnie inna strone, coś w rodzaju świeżego otwarcia, które stopniowo traci na mocy otulając słodkim i przyjemnym ciepelkiem, które ciągnie się za Tobą kilka godzin, aż w końcu robi się bardzo bliskoskorny. Nie można wiele spodziewać się po tym przedziale cenowym, ale na mojej skórze projektują over 3h, trwałość do 10
@ciezka_rozkmina a z kolei jesteś jednym z TYCH ludzi, którzy nie rozkminiaja tematu piramid finansowych, gdzie nie tylko ty ale i ja płacimy skladki. Dlaczego część mojej składki ma iść na jakiegoś ćpuna, który dostał jakiegoś udaru mózgu chyba po tym fencie? Nie oddychales jakiś czas więc to całkiem prawdopodobne. Przykro mi z powodu tego, co Ci się stało, jesteś dobra mordeczka, ale trochę mnie #!$%@? i musiałem wyrzucić swoją mini frustrację.
@ChrystusChytrys: No spoczko. Sorki. Nie ma sensu się kłócić.
A o swoje składki się nie martw. Przez 30 lat mojego życia to był jedyny przypadek, gdy korzystałem ze 'służby zdrowia' poza wizytą u lekarza POZ, który i tak ma płacone niezależnie czy u niego jestem czy nie.