Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 486
Wczoraj mój dziadek dostał od sąsiada kartkę z listą poparcia dla Dudy. Oczywiście jako pisowiec podpisał się, wraz z babcią (ona nie ma nic do gadania, musi i tyle). Dał to moim rodzicom. Ojciec jako fanatyk PiSu też się podpisał. Matka dla świętego spokoju też się podpisała, ale nie ma zamiaru na niego głosować. Ja stwierdziłem, że nie ma bata że to podpisze i to oddałem. Inba taka, że dziadek stwierdził, że prezentu na uro to ja nie dostanę, odzywać też się nie ma zamiaru. Ojciec jakoś to przełknął bo od dawna wie że nie jestem za Jarkiem. Tak oto fatantyzm polityczny dzieli rodzinę ( )
#pis #bekazpisu #bekazpodludzi #polityka
  • 42
@WUJICO: mój teść jest jebnięty na punkcie PiS-u, ale po którejś rozmowie dał sobie siana z przekonywaniem mnie. Szkoda tylko, że u nich na chacie często leci TVP i teściowa bezwiednie chłonie ten szajs, mimo że sama głosowała bodajże na KO ( ͡° ʖ̯ ͡°) kobieta nie interesuje się polityką, ale Grodzkiego zna z powodu rzekomych łapówek. Ciekawe w ilu domach w Polsce odbywa się takie pranie
@WUJICO: 2000 ludzie chwala się w internecie swoimi umiejętnościami i
2020 ludzie chwala sie w internecie, ze maja rodzine idiotów.

@WUJICO chłopie mój ojciec wczoraj prawie zawału dostał (serio) jak wjechalem do rodziców na obiad i zapytałem się mamie jak się czuje z tym że jej partia pokazała jej faka (walczyła z nowotworem), od razu najechali na mnie że to tylko stopklatka i za peło też były takie akcje, jak powiedziałem że pokaże cały filmik z tego zajścia, że to nie żadna zmanipulowana klatka to się ojciec tak strigerował że po karetkę
@Instynkt: To akurat jest rzadkość, nawet u mnie jest podobny incydent z rodziną...

@WUJICO: U mnie oczywiście kazali w rodzinie głosować na Adrianka D. bo jak 'Endrju' nie wygra to wygra PO i że jesteśmy pozamiatani. Oczywiście powiedzialam im że nie jestem za PoPiSem i że będe głosowała na Konfederacje. Oczywiście wielka wojna z tego powstała, tak samo u ciebie że nie mam na co liczyć na ich wsparcie czy
shredded - @Instynkt: To akurat jest rzadkość, nawet u mnie jest podobny incydent z r...