Wpis z mikrobloga

GIGA-CANCER IS COMING
Nie wiem, czy da się w ogóle przekroczyć ten poziom upodlenia siebie i splugawienia się do cna...
Uprzedzam Was... Nie oddaje za onkologa... Poznajcie Maksyma Wołczyka - kolegę po fachu Totohoker. To dzięki niej natrafiłem na tego osobnika, który pod imieniem i nazwiskiem opowiada na YouTube o kulisach bycia męską prostytutką. Ilość podczłowieczeństwa zawarta w jego filmach sprawia, że wskazówka w moim rakometrze osiąga czerwony poziom.
Nigdy nie lubiłem dzieci i nie chciałem ich posiadać... Wyobraziłem sobie jednak, jak by to było gdyby mój syn był męską prostytutką i z dumą opowiadał o tym na YouTube. Ultimatywna porażka wychowawcza...
Czekam na komentarze brainceli i braincelek - "Mogło być gorzej hehe. Mógł zamiast dawania dupy hehe, założyć konto na wykopie hehe i propagować blackpill hehe". Zapytajcie wiec swoich rodziców, którą z tych dwóch opcji by wybrali, dla Was.
#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #tfwnogf #stulejacontent #blackpill #blackpillraw #przegryw ##!$%@? #codziennyblackpill #rakcontent #divyzwykopem #prostytucja
B.....W - GIGA-CANCER IS COMING
Nie wiem, czy da się w ogóle przekroczyć ten poziom ...
  • 23