Wpis z mikrobloga

@xspeditor Jeździłem przez dwa tygodnie jakoś takim, po powrocie do w204 nie odczułem jakiejś specjalnej różnicy w gabarytach pod względem parkowania, za to miałem wrażenie że dużo mniej zwrotne było Q7. Ale to były dwa tygodnie, nie zdążyłem się jakoś super obyć z tym autem, a poza tym w domu same rwd to może stąd ten problem że zwrotnością. Co do awaryjnosci, przez 1.5kkm samochodem z 60kkm przebiegu nie zepsuło się nic,
@xspeditor To pod tym względem spoko auto, ja z tego samego powodu rozważam przesiadkę na jakiegoś fajnego suvika w przyszłym roku. Komfort wsiadania do tych aut jest super xr
@xspeditor No ja musiałem sprzedać w203 AMG i odpuścić sobie plany na giulię, bo chce budowę dokończyć bez kredytowania, ale myślę że w przyszłym roku będzie można myśleć coś już, może jakieś GLC albo stelvio ( ͡ ͜ʖ ͡)
@xspeditor polecam się.. Q7 3.0tdi 8speed dsg. Jest dupny fesst i ciężko o parkplatz, z zewnatrz wielki autobus a jak wsiadziesz, ustawisz fotel, lustra, zawiecho w sport to masz wrażenie ze jedziesz S6, bardzo przyjemne auto. Spalanie w miescie 8-12(tak jest taki rozstrzal, zależy od prawej stopy) na trasie spokojnie do 130=7litrów, dynamicznie i powyżej 160 = 10litrów.