Wpis z mikrobloga

Dzień dobry mirki! W ramach ciekawostki sfotografowałem mój poranny zestaw startowy, który wykorzystałem akurat dzisiaj. Lubię nosić nienaganną fryzurę oraz zarost, więc linię utrzymuję podgalając się brzytwą na wymienne żyletki. Polecam kosmetyki marki Proraso - krem przed goleniem, mydło do golenia, aftershave i balsam po goleniu. Nakładamy w tej kolejności. Broda oczywiście musi być dobrze wyczesana kartaczem, by wzmocnić meszki włosowe i zdjąć martwy naskórek, a olejek/balsam musi być dokładnie wtarty, aż będzie miał kontakt ze skórą twarzy. Włosy klasycznie potraktowane żółtym prestylerem Morgan'sa nadającym objętości oraz pomadą z mega mocnym chwytem, idealna na zaczesaną fryzurę. Na zdjęciu brakuje jeszcze perfum, gdyż jeszcze nie podjąłem decyzji w jakich dziś będę chodził. Miłego dnia zatem mireczki!
#uroda #modameska #kosmetyki #ciekawostki #hobby #fryzura #fryzjer #gentlemanboners
ChrystusChytrys - Dzień dobry mirki! W ramach ciekawostki sfotografowałem mój poranny...

źródło: comment_1582097151JAn6nxwOtdSV0tbrgsnLVZ.jpg

Pobierz
  • 54
@ChrystusChytrys: wymienne, budżet nieograniczony ale bez przesady - chcę zastąpić tym jednorazówki którymi się gole (mam slaby zarost, mogę raz na parę dni) i podkreślać linię włosów na głowie (przy uchu, czole)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ChrystusChytrys: być może. Z moich obserwacji a brodę mam bardzo długo to czesanie kartaczami i używanie czegoś innego jak balsam mija się z celem. Efekty te same jak zwykła szczotką, dlatego też zaniechałem tego i stąd też komentarz.