Wpis z mikrobloga

Dzień dobry mirki! W ramach ciekawostki sfotografowałem mój poranny zestaw startowy, który wykorzystałem akurat dzisiaj. Lubię nosić nienaganną fryzurę oraz zarost, więc linię utrzymuję podgalając się brzytwą na wymienne żyletki. Polecam kosmetyki marki Proraso - krem przed goleniem, mydło do golenia, aftershave i balsam po goleniu. Nakładamy w tej kolejności. Broda oczywiście musi być dobrze wyczesana kartaczem, by wzmocnić meszki włosowe i zdjąć martwy naskórek, a olejek/balsam musi być dokładnie wtarty, aż będzie miał kontakt ze skórą twarzy. Włosy klasycznie potraktowane żółtym prestylerem Morgan'sa nadającym objętości oraz pomadą z mega mocnym chwytem, idealna na zaczesaną fryzurę. Na zdjęciu brakuje jeszcze perfum, gdyż jeszcze nie podjąłem decyzji w jakich dziś będę chodził. Miłego dnia zatem mireczki!
#uroda #modameska #kosmetyki #ciekawostki #hobby #fryzura #fryzjer #gentlemanboners
ChrystusChytrys - Dzień dobry mirki! W ramach ciekawostki sfotografowałem mój poranny...

źródło: comment_1582097151JAn6nxwOtdSV0tbrgsnLVZ.jpg

Pobierz
  • 54
@ChrystusChytrys: spodobał mi się Twój wpis. Masz jakiś kurs od czego zacząć dbanie o włosy i zarost? Jestem totalnie zielonymam brodę, ale nic z nią nie robię. Przycinam tylko maszynka do włosów i gole policzki i szyję zwykła jednorazówką. Włosy myje zwykłym szamponem i nakładam trochę pasty z Rossmanna (taka z zieloną zakrętką) po wyschnieciu/wysuszeniu. Chciałbym się dowiedzieć co najlepiej kupić na początek i jak tego używać.
@PanProgramista: Chcesz zacząć dbać o włosy i zarost. Okej. Wstępnie popraw ich jakość od środka - suplementacja. Halier Hairvity Men. Dobry szampon - Morgan's Rewitalizujący - nie miałem lepszego a przez lata przetestowałem dziesiątki. Jak już zaczniesz tego używać, to idź do dobrego barbera, wymyślcie wspólnie koncepcję na Twoją fryzurę i zarost i on Ci dobierze kosmetyki oraz nauczy ich używać.