Wpis z mikrobloga

@Mescuda: kiedyś robiłem w firmie b+r i prezes se kupił nowego Maserati. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ale #!$%@?, przywieźli mu go na lawecie...pod siedzibę biura.
  • Odpowiedz
Nie byłoby w tym nic dziwnego, ale #!$%@?, przywieźli mu go na lawecie...pod siedzibę biura.


@Sckb: Co w tym dziwnego? Większość brokerów i salonów oferuje podstawienie samochodu pod konkretny adres. Przydatne zwłaszcza kiedy kupujesz brand, którego dealer jest daleko i musiałbys jechac pół kraju albo np. za granicę, zeby auto odebrać. Na YT jest mnóstwo filmów z takich dostaw.
  • Odpowiedz
@Sckb: u nas to normalna praktyka jak ktoś dostaje auto służbowe to przywożą na lawecie.
Dodam tylko, że chodzi o wyższy level korporacji, więc zazwyczaj to coś droższego, niź biała fabia :) ale też nie jakieś egzotyki, najczęściej ludzie biorą mercedesy, BMW i audi
Myślałem, że to po to, żeby reszta pracowników widziała ;)
  • Odpowiedz
@Sckb: no to raczej normalna procedura, co najwyzej mozna sie przyczepic ze do biura, chociaz biorac pod uwage przecietne godziny pracy biura i salonu samochodowego to calkiem logiczne wyjscie.

bo jak to inaczej widzisz? bardzo czesto salony samochodowe sa gdzies na obrzezach miasta, komunikacji miejskiej nikt normalny nie bierze pod uwage, tluc sie taksowka czy uberem przez pol miasta to marnotrawstwo czasu i pieniedzy, podobnie w przypadku podwozki przez znajomego.
  • Odpowiedz
Nie byłoby w tym nic dziwnego, ale #!$%@?, przywieźli mu go na lawecie...pod siedzibę biura.


@Sckb: co w tym dziwnego? Laweta to tania sprawa, a przynajmniej nie musisz tracić połowy dnia na dojazd do salonu. Mógł zamówić pod dom, ale tam znowu sąsiedzi mogliby pomyśleć, że chciał się popisać xD Tak źle i tak niedobrze
  • Odpowiedz
@Sckb: Takie rzeczy oferują również przy zakupie droższych skuterów (Yamaha/Honda/Suzuki) za mniej niż 20k więc to zdziwienie, że Maseratti komuś przywiexli mnie zadziwia.
  • Odpowiedz
Laweta to tania sprawa, a przynajmniej nie musisz tracić połowy dnia na dojazd do salonu. Mógł zamówić pod dom, ale tam znowu sąsiedzi mogliby pomyśleć, że chciał się popisać xD Tak źle i tak niedobrze


@restecp: powinien zamówić na leśny parking gdzies na odludziu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz