Wpis z mikrobloga

Krótkie info dla osób które planują zakupić iqosa:

Nie musicie być od żadnej osoby polecającej albo mieć jakiegoś kodu/vochera na "-120zł"
Sprzedawca i tak wam taki "rabat" da, wiec spokojnie można kupić iqosa po tej "niższej" cenie.
Przy zakupie sprzedawca również "daje" rozszerzoną gwarancję na iqosa.
Co daje taka gwarancja? - a no to ,że w ciągu roku jak by się coś z iqosem stało to jest wymiana/naprawa bezpłatnie.
Przy zakupie dostajecie 3 paczki Heeats'ów gratis. Dodatkowo po zalogowaniu się, obejrzeniu filmiku na stronie iqosfriend dostajecie kody na dodatkowe paczki Heetsów - jeden kod na 4 paczki w cenie jednej oraz kod na 1+1. Ja dodatkowo dostałem jeszcze sms'em 3x kod na 1+1
Zatem na dzień dobry po zakupie i wypełnieniu formalności "dostaje" się kilka paczek.
I tyle.

Po co zatem wszyscy podają polecenia/reflinki itp?
Kiedy zanim kupi się iqosa wypełni się dane korzystając z czyjegoś polecenia, to taka osoba polecająca za to ,że zwerbowała koleją osobę dostaje kod na 1+5.

Transakcja jednostronna, bo tylko osoba polecająca dostaje bonus.
No, ale skoro i tak planujesz kupić iqosa to zawsze możesz kogoś uszczęśliwić bo ciebie i tak to nic nie kosztuje, a komuś sprawiasz radość. :)

Jak są dodatkowe pytania zapraszam na prv.
Tam też w razie pytań i mojej wiedzy udzielę pomocy lub jak ktoś chciałby mi sprawić radość to podam mój link polecający.

#iqos
  • 13
@gonzol: Chciałem napisać na priv, ale masz zablokowane. Czy sprzedawcy w stacjonarnych punktach (wysepki w galeriach i tak dalej) też oferują takie same ceny i promocje z gratisowymi paczkami Heetsów?
@mydave04: Już priv odblokowałem. Sprzedawcy w stacjonarnych punktach oferują takie same ceny jak w sklepie internetowym i u przedstawiciela jak do ciebie przyjedzie. Plus taki ,że jak kupisz przez internet albo na umówionej wizycie handlowca to masz 14 dni na odstąpienie od umowy (zwrot towaru), czego w przypadku zakupu stacjonarnego już nie masz.
@gonzol: i tak pełna racja że nie trzeba reflinkow. Jak. Ktoś chce to poprosi i skorzysta, nie trzeba go zasypywać milionem kodow.

Co do zakupu to najbardziej polecam przedstawiciela. Wszystko pokaże, wytłumaczy, zawsze jest do kogo zadzwonić z problemem. Sklep w ostateczności, internetowy jak ktoś wie czego chce i ma czas czekać na kuriera :)
. Dodatkowo po zalogowaniu się, obejrzeniu filmiku na stronie iqosfriend dostajecie kody na dodatkowe paczki Heetsów - jeden kod na 4 paczki w cenie jednej oraz kod na 1+1. Ja dodatkowo dostałem jeszcze sms'em 3x kod na 1+1

Zatem na dzień dobry po zakupie i wypełnieniu formalności "dostaje" się kilka paczek.


@gonzol:

. Dodatkowo po zalogowaniu się, obejrzeniu filmiku na stronie iqosfriend dostajecie kody na dodatkowe paczki Heetsów - jeden kod