Wpis z mikrobloga

@Latarenko: na co się tak #!$%@?łeś? mnie najbardziej system walki i szukanie łóżka na sen oraz takie realistyczne pierdoły typu w nocy musisz mieć pochodnie bo kara, nie można sprzedać mieczy u płatnerza albo szewca, musisz czekać aż sklep się otworzy (a każdy otwiera się o innej godzinie), czekanie/sen trwa za długo ten suwak posuwa się tak wolno że jak czekam kilka godzin to muszę przez minutę albo półtorej minuty patrzeć
@Positano1:

Jednak koniec końców gra mi się nawet podobała pod względem fabularnym, ale wykonanie raczej słabe, było pełno rzeczy które mnie denerwowało.

Ciekawe, słyszałem że właśnie fabularnie jest tak sobie i gra się w to dla mechanik.
I tak podziwiam że wytrwałeś żeby tyle poznać tej gry, ja zrezygnowałem zobaczyłem system walki.
@Amenotejiikara: System walki nadaje się tylko i wyłącznie do pojedynków 1 vs 1 ewentualnie 1 vs 2 w moim przypadku przy tych większych bitwach boty zachowywały się śmiesznie i te większe bitwy wyglądały komicznie. A do systemu walki nawet byłem trochę przyzwyczajony bo podobny jest w Mount and Balde (tam jednak lepszy i łatwiejszy) więc opanowałem go bardzo szybko, ale nadal mi się nie podobał ten system. Właściwie to byłem po