Wpis z mikrobloga

Kupuj Polskie ziemniaki, wspieraj polskich rolników.
Patriotyzm zakupowy. Hurt durrr.
Pójdź do sklepu, kup ziemniaki z Polski za 3,99 zamiast tureckich za 1.99.
Dostań coś takiego. Z 2kg z 3.99zl za kg praktycznie wszystkie tak wyglądają i nadają się do #!$%@?.
#agrounia #polska #patriotyzm #rolnictwo #rolnik #gotujzwykopem #gorzkiezale
Pobierz mango2018 - Kupuj Polskie ziemniaki, wspieraj polskich rolników.
Patriotyzm zakupowy....
źródło: comment_1582234585ENIgojP8L7UDkH06pUHzfd.jpg
  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mango2018: brawo idiota że kupujesz w hipermarkecie polskie produkty. Szczyt debilizmu... pojedż na lokalny targ eko czy coś takiego a nie
@mango2018: brawo idiota że kupujesz w hipermarkecie polskie produkty. Szczyt debilizmu... pojedż na lokalny targ eko czy coś takiego a nie


@Mich9: A gdzie mam kupować ? Wybacz kolego, a #!$%@? w pracy od 10 do 18 i nie mam czasu jeździć w #!$%@? na lokalne targi i szukać ofert.

Z chęcią poszedłbym do warzywniaka, albo na targ - tylko szkoda, że wszystkie są zamknięte i jedynie gdzie wieczorem zrobisz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mango2018: to podzwon po olxie z ofertami z warzywami i tam do rolnika bez problenu pojedziesz i kupisz 50 kg ziemniaków które wystarczą ci na dwa miesiące
to podzwon po olxie z ofertami z warzywami i tam do rolnika bez problenu pojedziesz i kupisz 50 kg ziemniaków które wystarczą ci na dwa miesiące


@Mich9: uwierz mi, że tak bym zrobił. Gdybym miał gdzie to przechowywać. Korzystam z ryneczku OLX, ale kupuje wyciskane soki z jabłek, marchewek i ostatnio z buraków znacznie taniej niż w markecie, i kupuje jeszcze kapustę kiszoną na OLX, bo można dostać świetną kapustę za