Wpis z mikrobloga

AKADEMIA JEDI - A1A #lacunafabularniestarwars #lacunafabularnieczarnolisto

Mapa Galaktyki
Karta Postaci

Szybkie zasady:
- wpisy OOC (z wyjątkiem deklaracji akcji grupowej) są zabronione i będą usuwane -> OOC na Discordzie Graczy lub moim
- głos zabierają tylko gracze, znajdujący się w tej turze na Yavinie 4
- Do akcji grupowej potrzeba siedmiu Jedi przebywających w Akademii (z wyjątkiem członków Rady)

---------------------------------------------------------------------------

Z pespektywy trzeciej osoby doprawdy pociesznie musiały wyglądać niezdarne próby Padawana. Młody chłopak pod czujnym okiem Mistrza Izaelo próbował odbić mieczem świetlnym pocisk z drona ćwiczebnego. Zadanie nie byłoby szczególnie trudne, gdyby nie ogromny hełm, zasłaniający widoczność Padawanowi.

- Skoncentruj się na tym, co niewidoczne - powiedział ciepło Izaelo. - Nie zawsze będziesz mógł zaufać oczom, ale zawsze będziesz mógł zaufać Mocy.

Młody uczeń wziął ogromny zamach, wykonując przy tym dwa kroki do przodu. Ostrze miecza trafiło Izaelo który aż odskoczył z zaskoczenia.

- Au! Musisz być ostrożny! Co by było gdyby to było ostrze z prawdziwym kryształem w środku?

Milczenie i trzęsące się nogi nieco speszyły Izaelo ale zanim zdążył powiedzieć coś uspokajającego, do sali treningowej wszedł Mistrz Kruul.

- Czy to już czas? - zapytał Izaelo
- Tak, dostałem informację od Rady. Chcą sprawdzić kandydatów na Mistrzów jeszcze w tym tygodniu. Chcesz się zająć rozmowami z padawanami?

Izaelo przewrócił oczami, co Kruul skwitował rubasznym wybuchem śmiechu.

- Wiedziałem Mistrzu, że mogę na tobie polegać. Rada ma pomyśleć nad próbami, ale najpierw musimy wybrać kandydatów... no właśnie.
- Nie powiedzieli ilu kandydatów mamy im podesłać?
- A co, chciałbyś im podesłać wszystkich?
- Widzę, że dobry humor cię nie opuszcza Mistrzu Kruul - odparł z uśmiechem Izaelo.

Obaj mistrzowie skinęli głowami na pożegnanie i udali się w swoich kierunkach.

- No dobrze - pomyślał Izaelo - Od czego i od kogo by tu zacząć...

---------------------------------------------------------------------------

Do piątku 21.02 do godziny 20:00 Rada Jedi określi liczbę kandydatów oraz próby, jakie muszą przejść potencjalni Mistrzowie. Do soboty 22.02 do godziny 20:00 Mistrz Izaelo wskaże Radzie kandydatów.
lacuna - AKADEMIA JEDI - A1A #lacunafabularniestarwars #lacunafabularnieczarnolisto
...

źródło: comment_1582234646iVTwcEaCPPrJmX4XFxwUSn.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Yokaii:

Reina Cho-Chu

Gdy senatorowie rozeszli się po kuluarach Reina, podążając za Kanclerz jak cień, uznała że to dobra chwila by móc odpisać na wiadomość od Mistrza Izaela. Zasygnalizowała subtelnym gestem swojemu Mistrzowi, że na chwilę się oddala jednak będzie czujna na ewentualne niebezpieczeństwa po czym usiadła na ławce w kącie pomieszczenia. Zaczęła pisać:

Szanowny Mistrzu Izaelu Archilu,

Wielkim zaszczytem i radością jest wybór mnie do prób, dlatego też chciałbym na
  • Odpowiedz
@Uaimmiau

Jett-Dari Tyraust

Ledwo przetrawił wiadomość przekazaną przez mistrza Izaela, a już w dłoni trzymał miecz i musiał bronić się przed ciosami Uaima. Po paru minutach treningu był cały obity i wbrew temu, co powiedział jego kolega padawan, wcale nie pomogło mu to przetrzeźwieć. "Ciekawe, czy Mocą można powstrzymać wymioty?" pomyślał, opuszczając salę treningową.

---

Dużo później, już w lepszym stanie, doszedł do wniosku, że rzeczywiście trening walki mieczem mógłby mu się
  • Odpowiedz