Wpis z mikrobloga

Mircy poszukuję zegarka do garnituru z brązowym skórzanym paskiem. Budżet 500 zł z uwagi na to, że nie będzie on zegarkiem codziennym. Wpadł mi w oko ten model link. Niestety jeśli chodzi o zegarki to można powiedzieć, że w tym temacie jestem jaroszem. Nie znam się na temacie i mogę tylko powiedzieć, że mi się podoba. Czy ktoś z bardziej doświadczonych zegarkowych świrów jest w stanie coś więcej powiedzieć o tym modelu, czy marce. Ewentualnie podpowiedzieć jakiś inny lub dać wskazówki na co głównie zwracać uwagę przy wyborze zegarka. Z gór dzięki! #zegarki
  • 5
@StaryTwojejStarej: kolegę powyz3j trochę poniosło porównując ten zegarek do kolczyków z plastiku.

Sa różne strony zagadnienia zegarka do garnituru. Jedno to również zależy od okolicznoci w których masz wystąpić w garniturze. Np na pogrzeby/obiady po pogrzebach można pominąć zegarek (tak żeby pokazać poszanowanie dla rodziny i znajomych. Oczywiście większość ludzi nie zwraca na to uwagi. Chodzi o to żeby być z tymi ludźmi. Spoglądając na zegarek możesz być odebrany jako że