Wpis z mikrobloga

Czy istnieje coś bardziej wartościowego, co kobieta może wnieść do związku, niż dziewictwo?
oczywiście, wspólne spojrzenie na świat, opiekuńczość, zdolność osiągania kompromisów, stabilność emocjonalna, a także uroda - to wszystko też jest bardzo ważne.
jednakże, co nam po tych wszystkich przymiotach, jeśli nasza potencjalna wybranka była wcześniej ordynarnie peklowana?
tak, zdecydowanie można określić dziewictwo mianem cechy, która jednoznacznie decyduje o wartości kobiety. tym, czy jest wartościowa, czy jednak nie.

#przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #p0lka #blackpill #rozowepaski
  • 56
  • Odpowiedz
@smak_odbytu: Czy istnieje coś bardziej wartościowego, co mężczyzna może wnieść do związku, niż wielka pała??
oczywiście, wspólne spojrzenie na świat, opiekuńczość, zdolność osiągania kompromisów, stabilność emocjonalna, a także uroda - to wszystko też jest bardzo ważne.
jednakże, co nam po tych wszystkich przymiotach, jeśli nasza potencjalny wybranek nie ma doświadczenia, i nie może swoim małym przyrodzeniem ordynarnie peklować?
tak, zdecydowanie można określić wielką palę mianem cechy, która jednoznacznie decyduje o wartości
  • Odpowiedz
@smak_odbytu: A mi z kolei nie przeszkadza facet, który nie jest prawiczkiem. Wraz z wiekiem wiem, że każda relacja nas czegoś uczy i nie ma się co spinać o przeszłość. Tak szczerze to nawet mnie nie interesuje ile mój mąż miał partnerek przede mną. Ważne jest tylko, by był wierny mi.
  • Odpowiedz
@smak_odbytu: Tamten był lepszy, tamten miał większego, tamten lepiej się mną zajął, tamten doprowadził mnie do orgazmu.... nie zniósłbyś takich porównań, co? Kobieta doświadczona obdarłaby cię z męskości i wytknęła mankamenty a niedoświadczona tego nie zrobi, bo sama dobrze nie wie jak powinno być, więc w razie czego nie będzie kompromitacji. Jak zwykle chodzi tylko o ratowanie ego i męskie kompleksy :)))
  • Odpowiedz
@smak_odbytu: Nie, chodzi o dojrzałość. Kiedyś też byłam zazdrosna o to, że mój były sypiał z innymi przede mną. Chciałam najlepiej prawiczka, który będzie pamiętał tylko mnie ;) Z perspektywy czasu wiem jak chore zachowanie to było.
  • Odpowiedz
@smak_odbytu: gościu znajdź dziewicę i wejdź z nią w poważny związek to zobaczysz z czym to się wiąże.Kobieta bez doświadczeń z poprzednich związków i ze wspólnego życia z facetem będzie wymagała masy cierpliwości jeśli wogóle uda się to utrzymać. Nie mówię tu o peklowaniu (nomen omen doświadcznie seksualne też przekłada się na jakoś współżycia) ale o codziennym życiu. Jasne, że może znajdziesz dziewicę i sobie ją "wychowasz" ale w większości przypadków
  • Odpowiedz
Czy istnieje coś bardziej wartościowego, co kobieta może wnieść do związku, niż dziewictwo?


@smak_odbytu: Tak

wspólne spojrzenie na świat, opiekuńczość, zdolność osiągania kompromisów, stabilność emocjonalna, a także uroda
  • Odpowiedz