Wpis z mikrobloga

Czy istnieje coś bardziej wartościowego, co kobieta może wnieść do związku, niż dziewictwo?
oczywiście, wspólne spojrzenie na świat, opiekuńczość, zdolność osiągania kompromisów, stabilność emocjonalna, a także uroda - to wszystko też jest bardzo ważne.
jednakże, co nam po tych wszystkich przymiotach, jeśli nasza potencjalna wybranka była wcześniej ordynarnie peklowana?
tak, zdecydowanie można określić dziewictwo mianem cechy, która jednoznacznie decyduje o wartości kobiety. tym, czy jest wartościowa, czy jednak nie.

#przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #p0lka #blackpill #rozowepaski
  • 56
  • Odpowiedz
oczywiście, wspólne spojrzenie na świat, opiekuńczość, zdolność osiągania kompromisów, stabilność emocjonalna, a także uroda - to wszystko też jest bardzo ważne.


@smak_odbytu: jeśli kobieta nie ma przebiegu znacznie większego od jej własnego partnera, a jest zbliżony, to to wyżej wymienione jest 100% cenniejsze niż dziewictwo. Dziewicę może pragnąc jedynie prawiczek, jeśli facet peklował i uważa powyższe cechy za mniej ważne od dziewictwa to jest po prostu niedorozwinięty.
  • Odpowiedz
uważa powyższe cechy za mniej ważne od dziewictwa to jest po prostu niedorozwinięty


@AlienFromWenus: to jego preferencje.

A min. 1,8 m to też preferencja. Też uważasz za niedorozwinięcie?
  • Odpowiedz
bo jesteś kobietą, więc nic dziwnego. kobiety totalnie inaczej postrzegają męską seksualność, niż faceci kobiecą.


@smak_odbytu:

Tu nie chodzi o płeć a dojrzałość. Mnie obrzydza fakt że facet mógłby mieć dwucyfrową liczbę i znacznie większą liczbę partnerek niż ja partnerów przed nim. Fajnie byłoby gdyby prawiczkiem był a ja byłabym jego pierwszą. Mimo to wolę nie znać jego przeszłości i skupić się na teraźniejszości.
  • Odpowiedz
Tamten był lepszy, tamten miał większego, tamten lepiej się mną zajął, tamten doprowadził mnie do orgazmu.... nie zniósłbyś takich porównań, co? K


@WyzwolonaPodrozniczka:

Święta racja a prawda jest taka że doświadczona też tego nie robi bo ma klasę ale incelstwo jak zwykle musi robić problem z doopy xD
  • Odpowiedz
@smak_odbytu: Pomijając abstrakcyjną i subiektywną wartość emocji i odczuć, seks to umiejętność. Jaką więc wartość ma brak doświadczenia, a więc brak umiejętności?
  • Odpowiedz
Wy macie jakiś dziwny fetysz dziewictwa xD.
Nawet nie chodzi o to, że lepiej jak baba już coś potrafi, ale w związku też dobrze jest ze sobą razem trochę żyć, jak i być aktywnym seksualnie, żeby sprawdzić czy się do siebie zwyczajnie pasuje. Jak ktoś czeka z seksem do ślubu, albo ze soba nie mieszka, to zwyczajnie niepotrzebnie ryzykuje brakiem kompatybilności.

Jasne, nie można też w drugą strone przesadzać, bo nikt nie
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus:

Tamten był lepszy, tamten miał większego, tamten lepiej się mną zajął, tamten doprowadził mnie do orgazmu.... nie zniósłbyś takich porównań, co? K

Święta racja a prawda jest taka że doświadczona też tego nie robi bo ma klasę ale incelstwo jak zwykle musi robić problem z doopy xD


Czyli przyznajesz, że kobieta będąc w związku porównuje swojego obecnego partnera do poprzednich, ale nie powie mu, że jest gorszy, bo "ma klase"
  • Odpowiedz
Czy istnieje coś bardziej wartościowego, co mężczyzna może wnieść do związku, niż wielka pała??


@Mamaboss: To porównanie biorąc pod uwagę samą czystą logikę jest bezsensu. Wielka pała to coś na co się wpływu nie ma, przypadek, kwestia genów, na dziewictwo wpływ się ma. Niemniej wiadomo, że wielka pała to podstawa udanego związku, tutaj akurat nie ma nad czym dyskutować.
  • Odpowiedz
@Eteres:

XD

Skąd mam wiedzieć, jedna porówna inna nie, jedna powie dziesięć nie, jedna która porówna robi to by zmotywować chłopa a inna robi to po to by uczyć się nowych rzeczy i badać własne ciało i emocje.
  • Odpowiedz