Wpis z mikrobloga

  • 23
Rate my setup :)

Jeszcze prąd nie podłączony a #gameroom już nabiera kształtów :)

Docelowo w planach jest czerwona cegła na tej ścianie we wnęce i customowe biurko (drewniany blat i czarne metalowe nogi) na całą szerokość.

Oprócz switcha będzie jeszcze oczywiście pc. Rozważam też zakup ps5, gdy już wyjdzie, ale raczej trafi do salonu.


#mieszkanie #gameroomepiego #nintendoswitch
epi - Rate my setup :)

Jeszcze prąd nie podłączony a #gameroom już nabiera kształtów...

źródło: comment_1582466184GOdoMO5olj1Gm1nRbc2p0r.jpg

Pobierz
  • 35
@epi: jak masz salon po drugiej stronie sciany to zrob dziurę, przeciagnij kabel hdmi i podepnij do monitora. Pady powinny dzialac przez ścianę (u mnie dzialaja bez zarzutu) i bedziesz mógł grac na konsoli i w salonie i w gameroomie :) a jak juz bedzie dziura to mozna przeciągnąć drugi hdmi laczacy pc z telewizorem (i jeszcze przedluzacz usb do myszki i klawiatury i pada) to bedzie mozna film z kompa
  • 1
@juma777 Za ścianą będzie sypialnia a dopiero za nią salon. Ale fajny pomysł, w sypialni też chciałem jakiś tv wstawić, tylko myślałem o kupieniu drugiego docka do switcha :)
  • 0
@agnad To jest normalny pokój i drzwi będą tam po lewej. Przecież nie montuje się ich na tym etapie jeszcze.

Gniazdek też będzie więcej. To jest stan deweloperski dopiero co odebrany i trochę się pozmienia jeszcze :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@epi: a dobra, myślałem, że to takie pomieszczenie współdzielone z jakimś salonem czy kuchnia. Jak pójdzie się zamknąć i pograć w spokoju to jest git
  • 0
@BajerOp jakie tabloidy? Nie kierowalem się żadnymi tabloidami :) Po prostu lubię lekko loftowe klimaty i w takim stylu chce mieć mieszkanie. Dąb, czarny metal i trochę cegły gdzie niegdzie.