Wpis z mikrobloga

Mirki pomóżcie. Przeszukałem prawie cały internet a nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. Czy do mojego radia w Mazda 6 2004 rocznik będzie pasował ten emulator zmieniarki? Radio jest non bose bez zmieniarki. Wiem że będę musiał zlutować coś w radio ale czy to wystarczy czy jednak zeby emulator działał radio musi mieć jednak zmieniarkę już w sobie
emulator
#mazda6 #mazda #motoryzacja #mechanikasamochodowa
  • 37
@dymek95: ja do swojej wlozylem poprostu transmiter fm z funkcja ladowania. Ma usb to szybkie do ladowania i obok drugie na pendriva, do tego ma Bluetooth i moge sie polaczyc telefonem. O dziwo nawer jakosc rozmow jest dobra w trybie glosnomowiacym. Kosztowalo to 80zl i to w mediamarkt a nie Internecie. Wpinasz do zapalniczki i gotowe :)
@dymek95: żaden ze mnie audiofil ale tez mam bose i nie narzekam na basy. Zanim kupilem transmuter nagralem pare plyt z mp3 do audio i w sumie jakosc porownywalna z transmiterem. Ale ja glownie slucham i tak przez Bluetooth z YT wiec jakosc jest jaka jest. Minusem transmitere jest to ze jesli jade np z kato do krk to fale w radiu ktore ustawilem dla transmitera w katowicach w krakowie sa
@ToJaTwojMorderca: jeszcze jeden plus, moj transmiter po wlaczeniu zaplonu pokazuje napiecie spoczynkowe akumulatora a podczas jazdy napiecie ladowania z alternatora.
Jeśli sie zdecydujesz na transmiter to przemysl jego krztalt bo w naszej mazdzis jest tam stosunkowo malo miejsca. Popoludniu moge wyslac ci zdjecia mojego jak wyglada w gwieździe zapalniczki.
@dymek95: mnie to tito, dałem tylko propozycje.
Szóstka 1 generacji ma tak zalosne wyciszenie ze nie ma co sie spuszczac nad jakoscia dzwieku tym bardziej na standardowym naglosnieniu :)
@budus2: zawsze mozna wymienic koncowki przewodow na zlote audiofilskie, wtwdy to dopiero slychac roznice #pdk ( )
@ToJaTwojMorderca: @budus2: mi tam się nawet podoba to nagłośnienie w tym samochodzie ale ja nie jestem audiofilem więc się nie znam :D ustawiłem pod siebie i jest git dla mnie

Chyba że mam niestandardowe bo w sumie nie wiem bo samochód używany kupowałem
@budus2: i dlatego proponuje transmiter bo jest tanszy i nie trzeba kombinowac. Wpinamy i nara. W 15 letnim zlomie nie ma co sie spuszczac, bo rownie dobrze za 2 dni moze pasc silnik i fura idzie na zyletki :) i wtedy transmiter zabierasz do nastepnego :)
@budus2: nie wiem jak w mazdzie OPa ale u mnie zeby sie dostac do bebechow radia to trzeba rozebrac cala konsole środkowa, i ze schowka jeszcze poprowadzic kabel. Co do zawodnosci to moj dziala juz 2 lata dzien w dzien. Ale mniejsza z tym :) kazdy robi dla siebie :)