Wpis z mikrobloga

  • 1
A tak z ręką na sercu, to ile razy w tygodniu odsuwacie kuchenkę w domu? Albo lepiej meble z kuchenka w zabudowie? Wiecie, co tam jest? ( ͡º ͜ʖ͡º) nie znam nikogo kto zamyka gaz i myje regularnie przestrzeń pod kuchenka, ale może mało przeżyłam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Heady1991: pracowałem 5 lat na kuchni, tak naprawdę to nie chodzić do co drugiego miejsca xD, bo jak jest tabaka to na kuchnia h o rzekomo 'wysokim' standardzie też jest sieczka i czas jest tylko na podstawowe zabiegi higieniczne ;)
  • Odpowiedz
nie będe nadstawiał dupy dla heheszków na #!$%@? stronie.


@trejn: no jeden żartował, ze wrzucił rurkę do silnika samolotu. Władzom lotniska żarcik nke przypadł do gustu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najlepsze, że ludzie kwiczą, a u rodziców mają to samo (u siebie albo nie mieszkają albo nie gotują, więc i syfu mało).

Nie znam NIKOGO, kto raz do roku odstawia mebke od ściany żeby posprzątać.
  • Odpowiedz
@ponerLokej: ja pracowałem 5 sezonów (2010-2015) na zmywaku w bardzo popularnym kurorcie na zachodzie Polski i nigdy takiej #!$%@? nie widziałem. Kobity pracujace na kuchni dzień przy dniu godzinę szorowały kuchnię w ostatnią godzinę przed zamknięciem tak, że można było jeść z podłogi. Ja też dzień przy dniu jechałem swój #!$%@?łek (miałem osobne pomieszczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)) domestosem, odsuwanie wszystkich zlewów itd. A raz na dwa
  • Odpowiedz