Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@login___zajety pisać to oni wiele rzeczy pisali, a finalnie w tamtym roku musiałem stać 30 min w kolejce po żetony a drugie 30 po browara ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zastanawiam się czy rzeczywiście się na to zdecydują skoro w tamtym roku w takich samych cenach nie wyprzedali wszystkiego to jak w tym roku chcą przyciągnąć więcej ludzi skoro podwyższą ceny. Chyba że planują kozacki Line up i zamierzają
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Wilq9911 ja zdążyłem kupić w Piątek na samym początku ( ͡º ͜ʖ͡º)
Później to już wolałem bawić się na trzeźwo niż przegapić sety MaRLo i WW
  • Odpowiedz
@Zabi96: Cholera, co roku irytuje mnie to samo: kilka dni do festiwalu/sprzedaży biletów i brakuje praktycznie wszystkiego na stronie. Tak, jakby lepili temat na bieżąco, w chaosie.

Przykład : 5 dni do sprzedaży biletów. Zero informacji o cenach okołobiletowych: pole namiotowe, parking, szafki, etc. Podają informacje, że konta sklepu z ubiegłego roku będą działać - ale brak możliwości zalogowania się i sprawdzenia, czy pamięta się hasło, czy na pewno działa.

Kupuj
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kthxbye więc ja dziś rezerwuję domek a z biletami poczekam na większy Line up i aż jako tako ogarną ten burdel,
Dlatego liczę że nie walną kolejnych droższych puli ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ptaaq
@majsterzpolski
Teraz już może być problem, moja różowa 2 dni szukała i obdzwonila kilkadziesiąt noclegów z Olx i w końcu znaleźliśmy 4-osobowy domek w Ustroniu za 50 zł/os, wszystko inne pozajmowame
  • Odpowiedz