Wpis z mikrobloga

Mirki takie mam pytanie, mianowiecie gram dosc czesto na orlikach z zielona trawa i granulatem, nawierzchnia jak cos takiego http://dziennikelblaski.pl/209066,Orlik-przy-Pilsudskiego-juz-do-naprawy-Trawa-sie-odkleja.html
Gram w lankach. Jakie stakie tanie mizuno kupilem, bo byly na promocji kiedys. Gra mi sie dobrze, ale czytalem, ze lepiej grac w turfach bo mniej obciazaja stawy itp.
I tu pytanie czy to tyczy sie wszystkich powierzchni, czy tylko raczje takich twardych brazowych gdzie raczej w lankach sie nie powinno grac.

I tu pytanie, warto kupowac takie tansze turfy do takiej gry na orlika czy raczej nie poczuje zbyt wielkiej roznicy miedzy lankami?
#orlik #pilkanozna #buty #turfy
  • 1
Wiem ze 3 miesiące później ale może ktoś będzie szukał. Na nawierzchni jak orlik można grać w lankach, najlepiej specjalnie do tego zaprojektowanych najczęściej z dopiskiem AG, ale te FG tez dają radę ale faktycznie podobno zwiększają ryzyko kontuzji. Turfy powinny być stosowane na starego typu murawy tj te dywany co były gorsze niż beton :D no ale oczywiście i w halowkach można pograć na orliku tyle ze no przyjemność jest niska