Wpis z mikrobloga

Dziewczyna, z którą poleciałem do Japonii jest już przeszłością. Postanowiłem więc po raz kolejny sięgnąć po #tinder. Wczoraj sparowało mnie z pewną dziewczyną. Zainteresowana sztuką, głównie kinematografią. Pogadaliśmy ze dwadzieścia minut o niej właśnie i tym, czym się zajmuje, po czym uznała, że jestem "bardzo interesujący" i chce się spotkać na kawie i ciastku (według niej o sztuce powinno rozmawiać się twarzą w twarz). Przyjąłem zaproszenie pisząc, że wolny w tym tygodniu jestem tylko w środę i czwartek, i czy odpowiada jej jeden z tych dni, czy może później. Napisała, że wstępnie środa i dogadamy to dokładnie na następny dzień, żebym do niej napisał wieczorem.

Tak też zrobiłem.

I Chryste Panie w marcepanie.

Strzeżcie się 29-letniej Joanny z #wroclaw.
Methelin - Dziewczyna, z którą poleciałem do Japonii jest już przeszłością. Postanowi...

źródło: comment_1582654918j6HjYeiY7Z3DhCgkAJpG7E.jpg

Pobierz
  • 163
  • Odpowiedz
Fajnie, zobaczyłeś ewidentną czerwoną flagę i się cofnąłeś. Nie rozumiem tylko czemu, zamiast uciąć tę relację, jakby nie było między dwiema osobami incognito, ostrzegasz wykopki przed konkretną osobą, możliwą do identyfikacji na tym portalu, niepotrzebnie ją stygmatyzując i narażając na szykany. Na pewno jeśli coś takiego się stanie, jej stan psychiczny się poprawi. Nie ma potrzeby ostrzegać przed Joanną z Wrocławia, konkretyzować jej, nie jest psychopatką, krzywdy Ci nie zrobiła, takie zachowanie
  • Odpowiedz