Wpis z mikrobloga

transkrypcja użytnika @XDwGlowie z moimi poprawkami (robię kolenny wpis żeby było z tagiem transkrypcjategotypu a dwa żeby nie było widać wizunynku i żeby moderacja de de en nie usunęła):

{beczka przygotowuje kotletu w kuchniu na melinu}
Noo wizicie, robię sobie {WRR (telefon warczy)} kolację, czyli nie mam lewych rączek jak te trole gimbusy - lewe ronczki, bo rozice muczą #!$%@?ć, żeby im zrobić kolacę, siadanie, obiad. {klask}
Życie uczy {WRR}, dlatego nie bierzsie pszykładu ot troli gimbusów, bo to są dla mnie {WRR} frajerzy #!$%@?, a kto bierze od nich przykład, to dla mnie jesteście #!$%@?.
Ja na przykład odnm przykładu nie biorę, bo ich #!$%@?ę. Czeba mieć swój cel w życiu do siągnięcia, a nie jak trole gimbusy - lewe rączki #!$%@? do wszyskiego.
I wy fanowie też zaczynacie mieć lewe ronczki, bo bierzecie od nich, #!$%@?, przykład.
{Kotlety skwierczą, telefon warczy}
Czeba mieć JAJA, {mlask} a wy fanowie jaj to {wdech} nie za bardzo macie. Nie umiecie się zachować {WRR}, nie umiecie niczego… Do czego wy się nadajecie? Do ubijania jajek? Też nie {WRR, WRR} bo do tego czeba mieć dobe, sprawne rence, żeby ubiś jajka.
Popłostu… macie nawyki. Nie mó… nie mówię o tych troli gimbusy, bo… dla mnie to są frajerzy {WRR}, alee ogunie, fanowie, kimiecie banować, nie umiecie banować kanału, fejsa, #!$%@?, a sie tak mądruicie, że jesteście fanami. Gówno jesteście! I bendziecie gównem, jak nam nie pokażecie, że faktycznie jestyście… za nami. Kutko na temat!
{Mati operuje przy patelni}
Życiu czeba się cel swój. I mie{WRRRR}aty jaja i mocne jaja, jak… nie tajak ci trole i nibusy #!$%@? {WRR, WRR} i wy, #!$%@?, fanony! Czeba mieś jaja fahtycznie, a jak ktoś nie ma jaj, to jes dla mnie ciotom totanną!
{melinator zalewa patelnię wodą i z taką strzelającą wodą i tłuszczem wsadza pod firankę}
To jes cała szczera moja odpowieź w kierunku do… fanów i do troli gimbusy #!$%@?, że… poostu nie pokuzujecie, bo i macie lewe rączki {mlask} Kaka jes prawdaowas. Macie szczerom odpowiedź w kierunku do was. Nie jesem ani tchórzem, ani frajerem, to wy jesesie frajerzy, fanowie i gimbusy trole, bo nie umiecie #!$%@? nic w życiu osiągną. Umiesie tyko dać, żeby nwam dać, a co z tego mamy? #!$%@?. Kutko na temat.

#transkrypcjategotypu #bonzo #szczurek #beczka #gonzo #tiger #tigerbonzo #melin melinator #gansterbenc #tegotypu #bebg #benc #melina #uszatyrolmops #uszatypigmej #uszatyoszust #uszatron #uszatek #majonezowybaron #majonezowygolem #bonzola #euckbadzap #dwielewerece #mateuszmodestkupiecakato #mateogonzalesdelalump #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn2 #atat #gnik #ojciecpijo #niewolnikazbestu #infodlafanowelo #fanpeng #melinaboners #grandgnikbenc #internetowakanaliazewschodniej #elo
Formbi - transkrypcja użytnika @XDwGlowie z moimi poprawkami (robię kolenny wpis żeby...

źródło: comment_1582819546KtvgPSpcgIWKmCyjC96Nsq.jpg

Pobierz
  • 1