Wpis z mikrobloga

Sprawie trebubulusów elo. Mam czelen dla was jako trolerów typu #!$%@?ów żebyście zgadli co beczka powiedział w 5:03 bo ja nie mam pojęcia.

Ben ben, witam witam wizowie i fani tego typu, bęc. {wdech} Bem benc tego typu. {kaszl} Łobaben tego typu. {mlask} Jes taki zimny wiat, ale fane słońce jes, widzowie fani. Nie jest tak źle {pies szczeka w tle}. Własie teaz czekam na autobus.
Ogonało własie, sciałem was ponimfomować widzowie i fani, ogonałem pozdowienia życzenia, które bym zaległy. Bo wczoa zamówiliście, ja… przetenczas już oganołem, miałem to ganąć w domu, ale mówię «oganę wam od razu» {kaszl}, żebysie się póziej nie spinali, że ja was oszukuję ine rzeczy. {mlask} Cę być czysty jak… łza, wizowie i fani. Łobaben tego typu. Łaa.
No czekam na autobus, +żeby+ przyjechał. Łobaben tego typu. A wy przeten czas… możecie sobie zamawiać, już jesem czysty, oganąłem… tam maem parę sztuk pozowień życzenia, czy tam hejty były. Oganąłem… No mówiłem, to jest w ciągu kilka minut dla mnie. Nie ma cos takiego, że «a, bo coś». Wizowie fani. Niee, wystarczy to… parę minut i już ogannięte mam. Czeba by szybki… a nie {kaszl}. Czeba szybki być. Wizowie i fani, nie pieprzy się w zabawy, tyko robić i być czyssy. {mlask}
Łobaben, czekanie na autobus. U nas w Polsce to jes… #!$%@?. Sory, że tak powiedziałem… No ale z tymi autobusami trawajami to jes wugle… temat u nas w Polsce pieszy. Wystarczy że jak przymrozi czy coś, touż jes… problemy są. {szur} {mlask} I zawsze gadają, teło, że niby nie są przygotowani. Mimo to, że dzisiaj… y… teaz nie ma śniegu, ale jak #!$%@?… {mlask} To znowu będą pła… płakali, że nie są przygotowani. No łana pogoda. Tochę taki wiaterek chłodny, ale… łanna. Nie jes źle. {mlask} A ja czekam na autobus żeby wróziź do domu, siadaś i wam dalej dawać… zamówienia. Łobaben tego typu. Wynurza się autobus, czy się nie wynurza? {ehh} Nie widzę go właśnie. Nie wizę, wizowie fani.
Ale cóż, takie życie. A wy przesen czas sobie zamawiajcie, dzisia to macie i tak uulgę, bo mam dzisiaj +w grafiku+ wone, to moszecie sobie… zamawiać ile wlezie. Bo dzisiaj w grafiku mam wone, mam… możliwość wam ogarnięcia wam pozdowienia, życzenia… sależności… coo zamawiacie, ale tak jak mów… przypominam jeszcze raz. Pokaż… przelewu, pokazujecie, na pstawie tego… dowodu skryna dostajecie. Aak coś mi tego nie pokaże… to automatycznie te osoba nie dostaje. Ja już nie raz nie dwa byłem oszukany i dlatego czymam się tego… tych zasad, które mam. I może i dobrze. Bo póziej gadacie, piszecie bzdury, plotkujecie, a +ja+ nie mam zamiaru. I latego powiedziałem krótko. Chcecie zamówić pozdenia życzenia - podstawa pokazanie mi dowodu, skryna… Na pcawie tego skryna dostajecie… Te osoby co wiedzą to wiedzą, te osoby którzy nie wiedzą, to y… teaż już wiecie. Wguje mi się bfmmyym.
{mlask} Otegozaszonć, że te autopo… A w ugule. Yy, au… tramwaje ine rzeczy, hyhy… to powino być pokasowane. Tajak Waszaje macie… trebubulusy… a nie… tramwaje ine rzeczy… {mlask} aa… uwierzcie mi, wizowie i fani, że jak już wejdą te samochody elektron… elektryyczne, to… zoa… zobaczycie jak będziemy bulić za… prąd. I będzie dopiero jazda. Po całości. Wszysko pójdzie w górę. Prąty… szczegunie prąd. Wiecie ile to… prądu idzie… żeby nałodować samochód? {mlask} Noo łaśnie. Bedziemy bulić.
Ale u nas w Polsce jes od dupy stony wszysko robione. Tajak wiadomo, u nas jes od dupy stony. Uwierzcie mi widzowie fani, że te naprawdę… wrak się robi w Polsce. Nie ma nic nomanego. No… no jak wiecie jaki rząd nasz. W Polsce. Upychają piniądze dla siebie, ale dla inych ludzi nie. Mają to w dupie. Mają dla siebie pieniądze. No doba. Konczę, bo już jedzie mi autobus, a wy… zamawiajcie cały czas tego typu. Ben benc!

#transkrypcjategotypu #bonzo #szczurek #beczka #gonzo #tiger #tigerbonzo #melin #melinator #gansterbenc #tegotypu #bebg #benc #melina #uszatyrolmops #uszatypigmej #uszatyoszust #uszatron #uszatek #majonezowybaron #majonezowygolem #bonzola #euckbadzap #dwielewerece #mateuszmodestkupiecakato #mateogonzalesdelalump #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn2 #atat #gnik #ojciecpijo #niewolnikazbestu #infodlafanowelo #fanpeng #melinaboners #grandgnikbenc #internetowakanaliazewschodniej #elo
Formbi - Sprawie trebubulusów elo. Mam czelen dla was jako trolerów typu #!$%@?ów żeb...

źródło: comment_1582834496moOb4GALzjbTrYHa9L5rnF.jpg

Pobierz
  • 7