Wpis z mikrobloga

#csgo #chwalesie #przegryw #steam
Mireczki i mirabelki - myślałm,że oprócz nerwów po tylu godzinach nic mi ta gra nie da i nic mnie w niej nie zdziwi - a jednak. I z #przegryw stałem się #wygryw :)
Do wszystkich,którzy zastanawiają się czy warto kupić operację - warto. Kupiłem dodatkowe gwiazdki i wypadła AWP Książę lekkie zużycie. Obecnie brak na rynku,ale wczoraj poszła taka za prawie 7000zł
Tylko jak to teraz spieniężyć :) ?
UkiStrzelaZbazooki - #csgo #chwalesie #przegryw #steam
Mireczki i mirabelki - myślał...

źródło: comment_1582847841quadihZGH1rcemUXuFxFf4.jpg

Pobierz
  • 15
@UkiStrzelaZbazooki wątpię by za tyle poszła bo to znaczyło by że jest warta więcej niż dragon lore? Albo na bitskins wystaw, albo dmarket, albo na steam, uzyskasz teoretycznie najwięcej, ale później za to trzeba będzie kupić gift cardy i sprzedawać po okazyjnej cenie na jakiś olxach
@krystian-golonka Może nie koniecznie, cena pewnie faktycznie może jeszcze pójść w górę, ale liczyć na to i znów kisić obrazek w grze.. Długo latałem z marble fade motylkiem, sprzedałem już rok temu za 599 dolców, dziś jest po 899, cóż zrobisz :-D
@krystian-golonka zgadza się, jeśli Mirek wyżej nie baitowal to faktycznie można było zaryzykować i potrzymać, później już taka może nigdy nie wylecieć poza operacją i tylko zyska na wartości
@UkiStrzelaZbazooki: omg, nie mów, że sprzedałeś XD zobacz co się teraz na rynku dzieje, na koniec operacji już praktycznie każdy skin idzie w góre xD mój najlepszy skin z operacji csgo to m4 rycerz i tez #!$%@?łem, bo prawie od razu sprzedałem za pare stówek xd