Wpis z mikrobloga

Cześć mam do usunięcia 4 ósemki które są bokiem i nie mogą wyrosnąć chciałby zabieg mieć przeprowadzony pod narkozą jestem z Bydoszczy czy kogoś polecacie tutaj lub w okolicach? I czy mogę mieć 4 zęby na raz dłutowane i wyrwane? Czy często dochodzi do uszkodzenia nerwu?
#dentysta
  • 34
@man20 W moim przypadku wystarczyło znieczulenie miejscowe, na szczęście ząb rósł pod lekkim kątem i szybko sobie z nim chirurg poradziła. Powodzenia, ale narkoza to nie wiem. Czy dobry pomysł.
@man20 ja tak długo zwlekałem, aż mi się zrobił stan zapalny, czułem się jakbym miał grypę, leżałem 2 tygodnie w łóżku i w końcu się odważyłem. Ale serio... W moim przypadku nie było źle... Ale nie rób wszystkich na raz..
@man20: Górne to nie problem, dolne są gorsze. Ja miałem pojedynczo wyrywane i o ile po górnych nic się właściwie nie działo o tyle po dolnych spuchłem jak jakiś grubas w maratonie alkoholowym i dosyć długo bolało. Nic się ugryźć co najmniej tydzień nie dało tą stroną w ogóle. Nie daj sobie wyrwać 2 dolnych na raz xD