Wpis z mikrobloga

Cześć mam do usunięcia 4 ósemki które są bokiem i nie mogą wyrosnąć chciałby zabieg mieć przeprowadzony pod narkozą jestem z Bydoszczy czy kogoś polecacie tutaj lub w okolicach? I czy mogę mieć 4 zęby na raz dłutowane i wyrwane? Czy często dochodzi do uszkodzenia nerwu?
#dentysta
  • 34
  • Odpowiedz
@man20: Dłutowanie robi się zawsze, jest to użycie dźwigni najzwyczajniej. Więc to nie argument. Mam pacjentkę, która po takim prościutkim zabiegu nie wybudziła się z narkozy, nie wiadomo czemu. Czy warto ryzykować?
Możesz zażyć leki uspokajające przed wizytą, możesz mieć zabieg w sedacji podtlenkiem azotu, jest parę opcji znacznie lepszych od narkozy.
  • Odpowiedz
@man20: a może spróbuj usunąć jedną na znieczuleniu lokalnym i zobacz, jak się będziesz czuł.
Proszę, nie idź do lekarza ogólnego tylko od razu do takiego, który tylko usuwa zęby.
Możesz zamknac oczy na czas zabiegu
  • Odpowiedz
@man20: wiesz ile cię by kosztowało to usuwanie zębów w tej klinice co podlinkowałeś? On tam mówi o CBCT, mikroskopie, ozonoterapii, biostymulacji laserem. To nie jest w cenie usunięcia zębów w znieczuleniu ogólnym. Na stronie nawet nie mają cennika.
Oni taki filmik zrobili, bo mają takie możliwości i je promują.
  • Odpowiedz
  • 1
@man20 u nas pacjenci jak mieli znieczulenie i nadal się cykali tych odgłosów, to kazaliśmy im zakładać sobie sluchawki na uszy i puszczali sobie muzykę na full.
Zrób po dwie ósemki z jednej strony. Absolutnie nie wszystkie. To, że leżą i będziesz miał dłutowanie, to jeszcze nie oznacza końca świata. To tylko brzmi tak strasznie. Mój niebieski też miał leżące ósemki i max 40 minut roboty. Tylko znajdz chirurga, a nie zwykłego
  • Odpowiedz