Wpis z mikrobloga

@onuceSzatana: LGBTWTF istnieje? Chyba głównie na Netfliksie i w gówno-internetach.

Na 8 głównych bohaterów, była 1 osoba homo. To jest około 12%.
1 azjata, 3 ciemnoskórych, 3 białych, jedna latynoska.

Zajebiste proporcje w społeczeństwie.

Ale żeby nie było że Amerykanie mają inaczej, to ok 61% Amerykanów jest białych, 12% czarnych i 17% Latynosów.

Do głównego czarnego bohatera nic nie mam. Cała reszta to zgniłe parytety.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wycz: jak byś chciał pominąć wątek lgbtq w serialu, w którym rdzeniem fabuły jest możliwość zmiany ciała, a co za tym idzie zatarcie granic płci?
@onuceSzatana: od wtedy, kiedy banda oszołomów spod znaku #lgbtwtf płacze, że jest niesprawiedliwy udział kobiet i innych uciążonych niewiadomoczego.
A normalność masz podaną na cyfrach, w porówaniu do nienormalności netfliksa.
@ZaQ_1: nie ma długoterminowo psychicznej możliwości życia w ciele o innej płci. Nie ma czegoś takiego jak zatarcie płci. Są dwie kategorycznie odmienne płcie i tyle. Po to chyba się robi operacje zmiany płci, o operacjach neutralizacji płci nigdy nie słyszałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Djelon: Typie, gadamy o serialu, który dzieje się w fikcyjnej rzeczywistości gdzie ludzie są zgrywani na kość pamięci i przerzucani dowolnie między ciałami. I to jest rdzeń całego serialu, podstawa świata. Ludzie tam żyją po kilkaset lat wielokrotnie zmieniając ciała, a tylko ci bogaci mogą sobie pozwolić na wyhodowane własne kopie. Reszta jest ładowana w losowe ciało. I jak w takim świecie pojęcie płci miałoby się nie zatrzeć gdy codziennością jest
@onuceSzatana: ani jedno ani drugie, w swojej przesadnie intelektualnej pracy zawodowej pracuję w międzynarowowym zespole z wieloma osobami o różnych kolorach skóry. Bardzo daleko mi do bycia rasistą.
Jestem co najwyżej przesadnie uczulony na #lgbtwtf, rasową i feminazistowską propagandę, kłamliwie zarzucającą normalnemu społeczeństwu dyskryminację, a wręcz prowadzącą od dyskryminacji większości.

Jak ktoś ma problem z głową to sobie może odcinać co tam uważa. Zamknęli ich w psychiatryku, czy potraktowali jak