Wpis z mikrobloga

@Kjedne: Nigdy go jeszcze nie słyszałem.
Tylko w początkowym odcinkach "ucha prezesa" widziałem jak ktoś grał jego rolę.
Ludzie myślą że to lepszy Duda bo nie z PiSu, ale gosują na Kidawę bo myślą że ma większe szanse do drugiej tury.
@jaroty: serio są ludzie, którzy wierzą w magiczną przemianę PSLu? Ta gównopartia zawsze będzie szła tam gdzie ma profity. Największe zbiorowisko betonu w polskiej polityce od kilkudziesięciu lat. Jeżeli wygra Kosiniak, a PIS zaoferuje odpowiednio to będziecie mieli drugiego Dudę. już lepiej głosować na tego przygłupa z KO, bo to wiadomo, że będzie robiła to co mądrzejsi z partii jej karzą
@shoananas: kosniak to odszczep pslu. Jak ta partia runęła to on ją odbudował na nowo, jednoosobowo wlasciwie. Jako jedyny przewodniczacy partii występował w debatach. Postulaty centrowe ma dlatego @Kjedne nazywa go populistą bo nie rozumie, że jak ktoś jest w centrum to ma wyśrodkowane wartości.
@Kismeth: aha, obejrzyj debaty z jego udziałem i wypowiedzi odnośnie PiSu
aha, obejrzyj debaty z jego udziałem i wypowiedzi odnośnie PiSu


@su1ik: PSL ma długą historię układania się z każdym za stołki. Powodem, dla którego PSL nie jest w koalicji rządzącej z PiSem jest tylko to, że PiS ma większość w sejmie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Topkapi: @Kjedne: @shoananas: #!$%@? glupoty. Zadajcie sobie odrobinę trudu i posłuchajcie co ma gość do powiedzenia, w moim odczuciu mówi bardzo mądrze i budzi zaufanie. Uważam że zasługuje na szanse. Holownia to też dobry wybór jednak ma on zdecydowanie mniejsze doświadczenie polityczne. Kidawa w moim odczuciu nie nadaje się na prezydenta. Tak czy siak każdy wybór poza Dudą będzie dobry.
zwykły populista ktorego sie słuchać nie da jak się ma 4 komórki mózgowe


@Kjedne: nie słyszałem lepszej rekomendacji na Prezydenta RP nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ten kandydat jest idealny

pierwszy do układania się z PiSem za stołki.


@Kismeth: PSL już miał tyle okazji, żeby się ułożyć za stołki i jakoś dziwnym trafem nie ułożył się. No ale są pierwsi, wiadomo PSL=sprzedawczyki (ciekawe czy w systemach
@Kismeth: i po co takie głupoty powtarzasz po kimś? mało to razy Kosiniak powtarzał, że nie będzie układał się z PiS? Zaraz powiesz "to tylko słowa". Ok - proszę więc o jakieś przykłady zachowań świadczące, iż Kosiniak (jak i PSL) mają ochotę na kontakty z PiS. Nic mnie nie denerwuje jak szerzenie jakichś informacji z dupska xD Nie masz pojęcia o naszej scenie politycznej - nie komentuj. Proste.