Wpis z mikrobloga

#bekazprzegrywow #przegryw
Wytłumaczcie mi coś proszę.
Jesteście zdrowym mężczyzną, w kwiecie wieku, czyli 18-22 lata. Z całego waszego dotychczasowego życia, to teraz jesteście najsilniejsi i macie najwięcej energii. Moment do działania jest najlepszy. Druga sprawa, to bezrobocie w Polsce na poziomie 2%. Ludzi brakuje szczególnie tam gdzie trzeba pracować dość ciężko fizycznie, ale za to rekompensuje to wypłata. I trzeci fakt, to że dopiero weszliście w dorosłość i wiele rzeczy znalazło się w waszym zasięgu, ale trzeba na nie wydać pieniądz. Mówię tutaj np. o własnym samochodzie, fajnym telefonie , konsoli czy wyjściu na piwo w każdy weekend kiedy jeszcze nie trzeba kombinować opieki dla dzieci.

Dla mnie te punkty się pięknie dodają. Bez wielu zobowiązań, a prawdopodobnie jeszcze przy mieszkaniu z rodzicami, masz dużo kasy, energii i czasu żeby ją wydać.

Ale nie ma większego marketu, w którym taka osoba nie pracowałaby na ochronie za pewnie mniej niż godność pozwala. Serio, za każdym razem, jak idę do któregokolwiek marketu wielkopowierzchniowego, to takie ludki kręcą się koło kas i patrzą czy aby nie upakowałem do worka 9 kajzerek a powiedziałem że 8. Noszą niedopasowane uniformy ochrony które mają przypominać policyjne mundury, ale w praktyce najbardziej chronią ich dziewictwo. Dreptają wzdłuż kas, a jak są braki w ludziach to towar przeliczą, przynajmniej się na coś przydadzą.

Rozumiem dziadków na emeryturze. Opuszczą stałe 4 ściany, wyjdą do ludzi i mają szansę zagaić rozmowę. Ale serio, kwiat wieku, zamiast trzepać hajs i go wydawać póki jest czas bez zobowiązań, to chodzą za kilka złotych za godzinę byle się nie zmęczyć. Co oni mają w głowach? Ktoś tutaj tak pracuje?
  • 36
  • Odpowiedz
@mrszsz: Przegryw to taki odpowiednik incela z hameryki, ktoś kto przegrał przez geny. Ja w ogóle nie wpisuję się w twój wpis bo mam ponad 30 lat, nie jestem zdrowy, ale pracuje dużo i jak na małe miasto zarabiam nieźle(ponad średnią krajową), nie mieszkam też z rodzicami. Ale nigdy nie miałem dziewczyny i jestem brzydki. Identyfikuje się z tagiem przegryw bo zamiast #!$%@? "każdy kogoś sobie znajdzie, nie liczy się wygląd
  • Odpowiedz
@mrszsz Nie każdy lubi sie zajeżdżać prawie codziennie, poza tym na budowie trzeba coś umieć

Jesteście zdrowym mężczyzną, w kwiecie wieku, czyli 18-22 lata. Z całego waszego dotychczasowego życia, to teraz jesteście najsilniejsi i macie najwięcej energii


A tu mamy błąd nr1, tzn. patrzysz na to tylko ze swojej perspektywy
  • Odpowiedz
@Asd15: Nie masz dziewczyny i jesteś odrzucany bo tego chcesz. Znam ludzi 160+ którzy mają kobiety i takich którym uroda poskąpiła i też mają kobiety. Nie za to że mają kasę, tylko ze zwykłej miłości. Dlaczego więc tacy mogą sobie znaleźć kobiety a Ty nie? Dlaczego to Ty jesteś ten odrzucony?

Wiesz czemu masz dobrze płatną pracę? Bo nie szukasz problemów na siłę. Zamiast ferdkowego podejścia że nie ma pracy dla
  • Odpowiedz
Nie masz dziewczyny i jesteś odrzucany bo tego chcesz. Znam ludzi 160+ którzy mają kobiety i takich którym uroda poskąpiła i też mają kobiety. Nie za to że mają kasę, tylko ze zwykłej miłości. Dlaczego więc tacy mogą sobie znaleźć kobiety a Ty nie? Dlaczego to Ty jesteś ten odrzucony?

Wiesz czemu masz dobrze płatną pracę? Bo nie szukasz problemów na siłę. Zamiast ferdkowego podejścia że nie ma pracy dla ludzi z
  • Odpowiedz
@Asd15: Po pierwsze, to nie napisałem że nie próbowałeś, tylko że z góry zakładasz że Ci się nie uda. Poczytaj co to jest "samospełniająca się przepowiednia". Idziesz do szefa, wykładasz kawę na ławę o swoich zaletach, że uważasz że należy Ci się podwyżka i ją dostajesz. Ale pójdź jako potulny baranek niepewny swojej wartości to Cię spławi z kwitkiem. Tak samo jest z kobietami. One wcale nie lubią łobuzów, tylko pewnych
  • Odpowiedz
Nie ma opcji że myślisz o drugim progu, a jesteś w pracy popychadłem. Musisz nie tylko być dobry, ale też być tego świadom. Są sytuacje w pracy gdzie upierasz się przy swojej racji i finalnie przyjmujecie twój punkt widzenia, prawda? Nie z oślego uparcia, a po prostu masz większą wiedzę i wiesz lepiej. Porównaj sobie swoją pewność siebie w pracy i przy rozmowie z kobietami.


@mrszsz: No nie jestem popychadłem bo
  • Odpowiedz
@Asd15: Zarzucałeś mi że:

Nic o mnie nie wiesz, ale jednocześnie ferujesz wyroki.

A jednocześnie sam zakładasz myśli kobiet. Jeżeli faktycznie rozmawiasz z nimi na luzie (bo w końcu co masz do stracenia), to nie patrzą aseksualnie, szczególnie te wolne. One wbrew pozorom wcale się tak od nas nie różnią. Ale spoko, jeżeli faktycznie jest tak jak piszesz i Ci to pasuję, to nie jesteś przegrywem jakim siebie robisz.
  • Odpowiedz
A jednocześnie sam zakładasz myśli kobiet. Jeżeli faktycznie rozmawiasz z nimi na luzie


@mrszsz: :) A widzisz, wcale tak nie napisałem! Napisałem, iż TRAKTUJĄ mnie jak aseksualną istotę, to oczywiste, że nie znam ich myśli.
Poza tym jednak kobiety bardzo się od nas różnią. Dla mężczyzn większość kobiet jest w miarę atrakcyjna, dla kobiet tylko i wyłącznie mała część mężczyzn jest interesująca. Owszem, uprawiają seks ze swoimi chłopakami, czy mężczyznami ale
  • Odpowiedz
@Asd15: Inteligentny człowiek #!$%@?ę się właśnie tym że nie każdą myśl przekłada na czyn. Idziesz ulicą i widzisz seksualnie atrakcyjną dziewczyną (dla Ciebie). Co robisz? Puszczasz zawadiackie spojrzenie? Proponuję kawę i zagajasz rozmowę? Obstawiam że nic w znacznej większości przypadków. Nawet superalwaro nie miałby czasu na każdą. Tak samo w rozmowie z kolegą. Powiesz że jakaś koleżanka Ci się podoba, ale jej tego prost już nie. Nie możesz więc założyć że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mrszsz:

Jesteście zdrowym mężczyzną, w kwiecie wieku, czyli 18-22 lata. Z całego waszego dotychczasowego życia, to teraz jesteście najsilniejsi i macie najwięcej energii.


Lvl 34 here. #!$%@? prawda. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NieMaSzans: Mając te 18 - 22 lata można się rozwijać zawodowo pod warunkiem, że ma się kasę. Zdobyć minimum potrzebnego doświadczenia w danej branży i uciekać nawet zza granicę. Ale wiadomo jak w życiu jest, każdy zaczyna z innymi możliwościami i problemami, więc generalizowanie jest bez sensu. W Polsce trzeba mieć znajomości, żeby złapać dobrą pracę, a jak ktoś mieszka w Polsce B, to nawet w Januszexie wypadałoby znać kogoś, żeby
  • Odpowiedz
@mrszsz: fajny telefon i konsola? Marzenie każdego dojrzałego emocjonalnie faceta...Tak jak robota na budowie i garb przed 40...Mój ojciec tak harował. Wiem co mówię.
  • Odpowiedz