Wpis z mikrobloga

  • 377
@KozakCzerwony odśnieżałem kiedyś dachy... #!$%@? robota, 14-16 godzin dniowka, mróz, a wyplata na lebka tylko 5 stów. Najlepszy był moment jak spuściliśmy wielki kawał stwardniałego śniegu na konwój bankowy z kasą, myślalem że nas tam rozstrzelają :D
  • Odpowiedz
  • 228
@ApacerPL zaraz ci wykopowi frustraci napiszą, że jak można było tak #!$%@? pracy pracować, że bez ambicji jesteś, że robol itp. ostatnio Tonim się strasznie #!$%@? w głowach, więc ja bym uważał co piszę ( ͡º ͜ʖ͡º).
  • Odpowiedz
Tu dostałeś za odśnieżenie dachu 500 zł a twoja firma 50 tys. zł.


@pss8888: nikt nie broni założyć własnej firmy i brać 50k za odśnieżenie dachu
  • Odpowiedz
@ApacerPL: ja na co dzień pracuję w biurze, ale parę razy pomagałem ojcu elektrykowi w pracy w dość hardkorowych (jak dla mnie) warunkach typu montowanie kabli na oblodzonym dachu fabryki. W sumie fajna odskocznia od codzinnego siedzenia na dupie (ahoj przygodo), ale na dłuższą metę to bym chyba nie dał rady.
  • Odpowiedz
@resuf

nikt nie broni założyć własnej firmy i brać 50k za odśnieżenie dachu


to załóż, tylko wcześniej pochwal się swoim biznesplanem żeby każdy mógł z niego skorzystać. Wtedy wszyscy w Polsce zaczną zarabiać 50 tys. zł. Jak ci się uda to moim zdaniem powinieneś otrzymać nagrodę Nobla w dziedzinie pokoju. Bo jak zakończysz biedę na świecie to właściwie i wojny nie będą potrzebne. Trzymam kciuki za ciebie i życzę sukcesów.
  • Odpowiedz
@pss8888: to Ty napisałeś, że firma dostałą za odśnieżenie dachu 50k. Skoro tak łatwo w tej branży się zarabia kasę to czemu jeszcze nie masz takiej firmy? 15h odśnieżania, 50k wypłaty, a przez resztę miesiąca odpoczywasz.
  • Odpowiedz