Wpis z mikrobloga

Mirasy, wyprowadźcie mnie z błędu jeśli się mylę ale czy z tym promocyjnym oprocentowaniem na koncie oszczędnościowym 2,7% w banku Millennium jest tak, że konto należy założyć w okresie obowiązywania promocji (obecna kończy się 14.03.2020) i od momentu wpłaty „nowych” środków będzie obowiazywało to oprocentowanie promocyjne na 100 dni, czy może jednak ono obowiązuje tylko w czasie trwania promocji czyli jeśli założę konto dzisiaj i wpłacę tam środki to tylko od dzisiaj do 14 marca naliczą mi odsetki 2,7% w skali roku (czyli raptem kilkanaście dni) a od 15 marca będzie już oprocentowanie standardowe dla tego konta oszczędnościowego? Poprawcie mnie jeśli się mylę ale poradniki w sieci albo są napisane jakoś niezrozumiale albo ja mam IQ ziemniaka xD

#bankowosc #oszczedzanie #millennium #millenium #milennium #milenium - wymieniam wszystkie wersje... ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 31
@FHA96: i to jest konkretna odpowiedź, a ja takie odpowiedzi szanuje a nie jakieś #!$%@? na dwie strony A4 na jakimś gównianym blogu... dzięki :)
Czyli rozumiem, że później pod koniec trwania tych 100 dni zabieram kasę z konta, przelewam gdzie indziej, czekam na nową edycje o ile takowa będzie i na sprawdzenie salda czyli żeby było 0 na dzień sprawdzenia i znowu wpłacam? Tak to zrozumiałem z tych wszystkich poradników...
@FHA96: ok, czyli jak zrobić tak żeby załapać się na kolejną edycje? Trzeba kasę dzień przy sprawdzaniem salda wyciągać żeby oni widzieli, że mam 0 na koncie, tylko skąd wiadomo kiedy sprawdzają saldo?
ok, czyli jak zrobić tak żeby załapać się na kolejną edycje? Trzeba kasę dzień przy sprawdzaniem salda wyciągać żeby oni widzieli, że mam 0 na koncie, tylko skąd wiadomo kiedy sprawdzają saldo?


@kuta_senator: Ustaw sobie przypomnienie, albo nawet już teraz zlecenie wypłaty na 13.03 (dzień przed badaniem salda) żeby wypłacić sobie wszystkie środki. 14.03 będzie badanie salda na wszystkich twoich kontach w Millenium i 15.03 możesz wpłacić sobie z powrotem środki
W Millennium chyba jest limit przelewu 50 tys. zł jednego dnia? I trzeba to na dwa razy wypłacać, czyli 12 i 13 marca, żeby 14 było „zero”?


@kuta_senator: Niedawno to zmienili i można zwiększyć limit bodajże do 100 tys. zł, jeśli w Millenecie aktywujesz mobilną autoryzację. Jest też taki trick, że to nie jest limit wypłat tylko limit zleceń. Możesz w kolejnych dniach zlecić wypłatę po 50 lub 100 tys.
@kuta_senator sorry, nie miałem kiedy Ci odpowiedzieć. Czy temat jest już dla Ciebie zrozumiały? Wielokrotnie wypowiadałem, tłumaczyłem zasadę działania konta oszczędnościowego w tym Banku, ale archiwalne wpisy ciężko odszukać :)
@FHA96: ok, czyli po prostu po wypłacie wszystkich środków z konta oszczędnościowego na dzień przed sprawdzeniem salda od razu napisać na czacie do nich żeby mnie wyrejestrowali z obecnej edycji czy trzeba zrobić to po fizycznym zakończeniu promocji? Jakbyś mógł to na przykładzie wyjaśnić to będę wdzięczny :) Może być przykład z tym marcem obecnie czyli edycja trwa do 14 marca, czyli 13 muszę wyjąć pieniądze i co dalej i kiedy