Wpis z mikrobloga

Mirasy, wyprowadźcie mnie z błędu jeśli się mylę ale czy z tym promocyjnym oprocentowaniem na koncie oszczędnościowym 2,7% w banku Millennium jest tak, że konto należy założyć w okresie obowiązywania promocji (obecna kończy się 14.03.2020) i od momentu wpłaty „nowych” środków będzie obowiazywało to oprocentowanie promocyjne na 100 dni, czy może jednak ono obowiązuje tylko w czasie trwania promocji czyli jeśli założę konto dzisiaj i wpłacę tam środki to tylko od dzisiaj do 14 marca naliczą mi odsetki 2,7% w skali roku (czyli raptem kilkanaście dni) a od 15 marca będzie już oprocentowanie standardowe dla tego konta oszczędnościowego? Poprawcie mnie jeśli się mylę ale poradniki w sieci albo są napisane jakoś niezrozumiale albo ja mam IQ ziemniaka xD

#bankowosc #oszczedzanie #millennium #millenium #milennium #milenium - wymieniam wszystkie wersje... ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 31
@TulipanowyPostumentMelodii: @FHA96: mam dwa pytania, pierwsze to czy 13.03 mam wypłacić środki z konta oszczednosciowego na moje główne konto w millennium czy z oszczednosciowego wypłacic na konto w innym banku? Druga sprawa, mam powiedzmy jakąś tam kwotę na głownym koncie i nigdy nie mialem otworzonego konta oszczedniosciowego w millennium i teraz zeby sie zalapac na nową promocje to czy musialbym te kwote wyslac do innego banku zeby w dniu nowej
@FHA96: Hej, wycofałem wszystkie środki dnia 12.03 i dziś przelałem z powrotem na konto główne i z niego na oszczędnościowe. Ale jak wchodzę w szczegóły konta oszczędnościowego to moje środki widnieją przy oprocentowaniu standardowym. To się jeszcze zmieni czy coś nie zadziałało jak powinno?