Wpis z mikrobloga

Pijcie ze mno kompot Mireczki. Dzieci nie mam wcale - kolejny raz od lat jadę z różową na weekendowy wypad w Bieszczady BEZ DZIECI (ʘʘ)
W domu cisza i spokój 24/h 7 dni w tygodniu, wychodzę z domu kiedy chcę, robię co chcę i kiedy chcę.
A na starość kupię sobie robota z AI który będzie mu podawał szklankę wody.
To jest życie.

#antynatalizm #childfree
  • 60
  • Odpowiedz
  • 0
@MrCndz tu nawet nie chodzi o tą szklankę wody, ja sam kiedyś dzieci nie chciałem teraz mam i w sumie spoko jest xd, a i jakoś czasu nikomu nie brakuje, jasne jest mniej ale jest też dużo nowych rzeczy do roboty.
  • Odpowiedz
@MrCndz: A może jemu się nieodwidzi? Czemu zawsze mówi się tak jeśli ktoś nie ma dzieci? A jak ktoś mówi, że chce mieć dzieci to tego się nie mówi?
A z robotem to jest bardziej pewne niż nie.
  • Odpowiedz
@KonwersatorZabytkow: byłem ostatnio w galerii handlowej. Zaraz po wejściu zobaczyłem faceta pchającego wózek (akurat szedł do wyjścia) w którym siedział drący się na cały regulator pterodaktyl. Koleś nie reagował, już pewnie jakieś mechanizmy obronne organizmu się włączyły, pewnie nawet nie słyszał tego zawodzenia. Mijam go i słyszę "O, cześć [moje imię]". Patrzę, a ten koleś to mój kolega z liceum xDDDDD Nie poznałem go, bo pomijając, że trochę się zmienił gabarytowo,
  • Odpowiedz