Wpis z mikrobloga

2990775 - 2000 = 2988775

Dziś się trochę pobawiłem. Spróbowałem nawet przy większym luzie na torze popłynąć motylkiem. Aż ratownik podszedł bliżej zobaczyć co się dzieje, że taka fala. Przy próbie z jedną ręką wyprostowaną, a drugą jak do kraula, czuć jak słabą mam rotację, bo momentami muszę jak żyrafa się wyciągnąć, żeby głowę nad wodę wyciągnąć po oddech. Co z tym zrobić?

Z innych rzeczy to w ramach motywacji i przygody zapisałem się na open water series. Ktoś jeszcze płynie?

#plywanie

#plywajzwykopem #ruszwarszawa

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

  • 9
@Swimmy: robię ćwiczenie, w którym płynę z wyprostowaną jedną ręką, a druga jak do kraula. W momencie próby nabrania oddechu po rotacji i odwracając głowę okazuje się, że jestem głęboko pod wodą i muszę mocno zapracować szyją, żeby wyciągnąć głowę ponad wodę. Przy pełnym stylu aż tak tego nie czuję, bo prawdopodobnie za szybko zaczynam ruch przednią ręką i używam jej do 'podparcia się' o wodę, co podnosi przód i na
2990775 - 2000 = 2988775

@bziuuumor Prawdopodobnie poprzednicy zrobili błąd, masz okazje go poprawić.
Jak należy sprawdzać ostatni dystans?
Wchodzimy na tag #plywajzwykopem i wybieramy aby pokazywało wszystkie wpisy
http://www.wykop.pl/tag/wpisy/plywajzwykopem/wszystkie/
Screen: http://nnro.net.pl/wszystkiewpisy.png

Podpowiedź (teoretycznie zawiera poprawione błędy poprzedników):
3070775 - 2000 = 3068775
! Poprzedni wpis należący do sokytsinolop zaczyna się tak:
! 2992275 - 1500 = 2990775
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bziuuumor: wzmocnij pracę nóg w momencie wyciągania ręki z wody. Jak wyciągasz rękę z wody zaczyna Cię ona wpychać pod wodę. Porób sobie też takie ćwiczenia, że płyniesz na plecach i masz wyciągnięte ręce z wody np od łokci w górę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bziuuumor: zgięte jakbyś gazetę np czytał, jak jesteś kotem to mogą być wyprostowane ale tak trudniej. Generalnie możesz sobie sam dostosować poziom trudności na podstawie tego jak dużo ręki wyciągasz z wody