Wpis z mikrobloga

to chyba pierwszy taki wspis od wczoraj, zabawne, że dziennikarze sportowi nagle rżnął głupa bo kolega który z nimi wódkę pije, chodzi do programów coś odstawił, oni pewnie wiedzieli ale nie krytykują kolegi no bo jak ale jak ktoś inny odwalił (Druczok) to zaraz jazgot

nie chcę mi się wierzyć, że to Wilkowicz napisał sam osobiśćie, może jakiś PR tak doradził ale to nie rozwiąże problemu, dostali wczoraj gorącego kartofla w postaci tego co Włodar zrobił (podobno) i pewnie zatrudniając go nie wiedzieli o sprawie

#mecz #sport #pilkanozna #pzpn #reprezentacja #michalpol #polska
astri - to chyba pierwszy taki wspis od wczoraj, zabawne, że dziennikarze sportowi na...

źródło: comment_1583254663NfVpnhdgVtpRyKm0ZekG7g.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@albercik_: nie wiedzą co napisać, pewnie wiedzieli o sprawie ale #!$%@? tam przemilczymy, przecież wzajemnie po dupach się liżemy albo się dowiedzieli i przypał, kumpla sypać nie będziemy, Stanowski zapraszał do siebie tych swoich graczy z Konga i ciekawe jakby jeden z nich jego żonę za kolano złapał
  • Odpowiedz
@astri: ogółem dziennikarze piłkarscy w PL - pomijając tę nową falę (Ćwiąkała, Święcicki itd.) - to w przeważającej większości sroga patola, sam raz przed meczem repry miałem 'przyjemność' przebywać na tym samym piętrze co kilkunastu pismaków. zbydlęcenie gorsze niż w akademikach, darcie japy i zapraszanie dziennikarek "na zwiedzanie pokoju" ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale trzeba przyznać, że jak przyszedł cieć hotelowy i niczym kolonijny opiekun kazał zamknąć
  • Odpowiedz
@astri: a co ma stano pisac, jak z tego co janek na tt napisal, jego kumpel przemus o wszystkim wiedzial i go kryl. dopiero po tym, jak na wytrzezwialce wyladowal to go #!$%@?. #!$%@? te wszystkie pole, smoki, rudzkie. Przeciez to wszystko w nich wali ostro, a wystartowali z nowymi programami. Musza siedziec cicho XD Nawet wilkowicz sie kompromituje przy tej okazji
  • Odpowiedz