Wpis z mikrobloga

Mirki chciałbym się was zapytać czy to nie przesada ze strony matki kupować 8 letniemu dziecku plecak do szkoły firmy GUESS? Ja rozumiem kogo stać to stać i chu... mnie to obchodzi, ale wiadomo jak teraz w szkole jest, kto nie ma ajfona 11 pro to jest nikim i w sumie od zawsze tak było, tylko za moich czasów to dziecko mówiło matce i ojcu że chce nowego Siemensa, czy Nokie, albo plecak Nike czy adidas i jeżeli kogoś było na to stać to ok chociaż 20 lat temu mało kogo, natomiast dziś to matka sama mówi dziecku że ma nosić guess, a nie guccii i jeszcze specjalnie wrzuca to na insta żeby wszyscy wiedzieli.

#szkola #p0lka #wychowanie #moda #dzieci #matka #logikarozowychpaskow
Pobierz thebestisyettocome - Mirki chciałbym się was zapytać czy to nie przesada ze strony ma...
źródło: comment_1583596829aqdFc44OGUSmbyE5airJ37.jpg
  • 69
@kinesin1000 mi się to wiecznie myli podobnie zresztą jak większości. Obecna kultura taka właśnie jest, masz jakąś tam zwykłą szmate ale jak jebniesz na nią logo SUPREME to możesz skasować 1000 zeta xD

Dużo osób zostało dzięki temu milionerami. I w sumie to tyle. Frajerzy się dają doić to firmy produkują.