Wpis z mikrobloga

Mirki chciałbym się was zapytać czy to nie przesada ze strony matki kupować 8 letniemu dziecku plecak do szkoły firmy GUESS? Ja rozumiem kogo stać to stać i chu... mnie to obchodzi, ale wiadomo jak teraz w szkole jest, kto nie ma ajfona 11 pro to jest nikim i w sumie od zawsze tak było, tylko za moich czasów to dziecko mówiło matce i ojcu że chce nowego Siemensa, czy Nokie, albo plecak Nike czy adidas i jeżeli kogoś było na to stać to ok chociaż 20 lat temu mało kogo, natomiast dziś to matka sama mówi dziecku że ma nosić guess, a nie guccii i jeszcze specjalnie wrzuca to na insta żeby wszyscy wiedzieli.

#szkola #p0lka #wychowanie #moda #dzieci #matka #logikarozowychpaskow
Pobierz thebestisyettocome - Mirki chciałbym się was zapytać czy to nie przesada ze strony ma...
źródło: comment_1583596829aqdFc44OGUSmbyE5airJ37.jpg
  • 69
@thebestisyettocome: w UK to tania marka razem z armani, boss, klein i innymi takimi sieciówkowymi, w Polsce, gdzie 2k sie zarabia to wiadomo, że ciezko kupic plecak za 300zł. Ale to jest pół dnia pracy dla brytoli. Tam to Balenciaga, Gucci, Givenchy itp to mozna mówic, ze są drogie, gdzie jeden asortyment może kosztować cała brytyjską minimalną krajową, aka 3 miesieczne polskie wyplaty przecietnego Kowalskiego.
tak nawiasem to nie wiem jak Wy, ale ja trochę się martwię o tę markę, (bo ją lubię) żeby nie uległa standetowieniu przez jej użytkowników. Pamiętam jak w jakimś temacie motoryzacyjnym jeden z Mirków pisał coś w stylu, że Fordy Mustangi mogą wejść w rolę e36. Tak samo tutaj jak widzę jakiegoś sebixa albo karynę z takim jebitnym logiem Guessa (z tym odwróconym trójkątem na całej klacie) to, choć nie zwracam uwagi