Wpis z mikrobloga

@DywanTv: Wracam do mieszkania, mam godzinę nocnym. Równo godzina drogi, zawsze tyle jeździ znam trasę. Czasem jak wychodzę z domu zdarza mi się wziąć po prostu gotówkę i dowód w małym portfelu i zostawiam resztę dokumentów. Z zawczasu kupuję 2-3 bilety żeby mieć jak się poruszać. Jadę z rozładowanym telefonem, bilet skasowany. Wypadek na drodze i klasycznie najpierw trochę postał, i pojechał objazdem jakimś. Czas podróży wydłużył się do jakiejś godziny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@DywanTv jak dla mnie notoryczne spóźnienia z ICH strony praktycznie codzienne są upoważnieniem. Ale #!$%@? potrafią wejść nawet do takiej linii która miała po 20 minut opóźnienia i żerują na tych co nie dokupili drugiego biletu.

@Sauron_Wladca_Ciemnosci: Genialnie sobie tłumaczysz swoje #!$%@? jeżdżąc bez biletu tylko szkoda, że to nie prawda gdyż obowiązują czasy które masz na przystankach a nie te z zegarka i jeśli jest opóźnienie które kierowca potwierdzi to
@m0rgi ja jeżdżę z biletem kolego bo nie chce opłacać mandatow. Mówię tylko jak można to wytłumaczyć. I moim zdaniem to tłumaczenie dobre zwłaszcza że byłem świadkiem kanarów którzy mieli #!$%@? na to co mówisz i i tak wypisywali mandaty a ludzie przyjmowali albo z niewiedzy albo z braku chęci użerania się po jakichś wyższych instancjach.
@Cheeseburgg: Polacy odzyskują godność oszczędzając 3zl na bilecie, rozglądając się nerwowo na każdym przystanku, jednocześnie robiąc z siebie złodziei. Szanuję mocno, oby tak dalej