Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czasem się zastanawiam nad sobą. Taka sytuacja: #narty, #pilsko fajna dziewczyna na wyciągu, bardzo miła rozmowa, potem dzięki, na razie i tyle. Pomimo kilku możliwości spinam się i nie ciągnę tego dalej (nawet gdy, jak w tym przypadku, dziewczyna się potem uśmiecha czy nawiązuje kontakt wzrokowy). I nie chodzi o jakiś wielki #podryw tylko o to, że się wycofuję i denerwuję w podobnych sytuacjach (głównie gdy dziewczyna jest atrakcyjna). Ogólnie nie mam problemów z rozmową i kontaktem z ludźmi. Jestem otwarty, sarkastyczny, trochę ironiczny a przez znajomych uważany za osobę która sobie radzi w kontaktach z płcią przeciwną, Jest tylko 1 problem - spinam się gdy dziewczyna mi się w jakiś sposób spodoba. () Trochę #przegryw bo nie wiem jak to zmienić... #logikaniebieskichpaskow #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 4
Traktuj to jak zabawę. Nie podchodź do dziewczyny z myślą, ze chcesz ja poderwać. Żartuj z nią, musisz u niej wzbudzic emocje. Jesli dobrze reaguje smieje się, patrzy Ci w oczy, dobrze sie bawicie to zaproponuj kawe, gorąco czekoladę. Zrób to w jakis zabawny sposób i tak zupełnie na luzie. Na początku będzie trudno ale potem to bedzie cos normalnego :) Trzymaj sie Miras :)