Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, zawsze byłem #bojowkaapple i większość moich telefonów miałem z nadgryzionym jabłkiem. Rok temu postanowiłem spróbować zabawy z #android i padło na Xiaomi mi mix 2. Jeśli chodzi o całokształt to wszystko super tyle, że aparat jest tragedia i z tego powodu chce wymienić telefon. Czy znajdę coś sensownego do 2000 abym odczuł różnice w wydajności /baterii i ofc aparacie czy już sensowniej znaleźć coś do 3 tysięcy? .
Może macie coś ciekawego do polecenia?
#telefony #smartfon
  • 3
@kawaczekoladowa: S10e spelnia twoje wymagania. Exynos 9820 jest duzo bardziej energooszczedny od Snapa 835, juz sam proces litograficzny (8nm) zrobi swoje, do tego OLED'owy ekran - bateria bedzie na plus mimo mniejszej pojemnosci, a przy tym wymiarowo jest podobny do ajfonów. Wydajnosc i aparat oczywiscie na plus. Powinienes cos znalezc za ok 2k z FVAT.
Polke wyzej np. P30 Pro ale to juz jest duzy telefon.
@kawaczekoladowa Mi9TPro. Używam od grudnia 2019. Nagrywa 4K60fps - żyleta. Zdjęcia nie gorsze, dużo trybów, w tym manualny gdzie można grzebać i zmieniać co potrzebujesz. Jest trochę klockowaty niestety, ledwo się mieści w gimbal. Ale ma 4000mAh baterii- wytrzyma cały dzień srogiego tyrania. Dałem 2k pln w sklepie EuroRtvAgd, za te pieniądze wolałem z polskiej dystrybucji niż oszczędzić 200-300zł u chińczyka i czekać 3 tygodnie a gwarancja wirtualna.