Wpis z mikrobloga

Dowiedziałem się właśnie że przez jakieś 500-600km jazdy w poprzednim sezonie zatarłem sprzęgło w moto i do tego olej w silniku wyglądał podobno jakby nigdy nie był wymieniany. Czy to jest w ogóle możliwe Mireczki? Pacjent HD 883. Praktycznie w ogóle w zeszłym sezonie nie jeździłem na moto, a tu takie rzeczy. Na początku poprzedniego sezonu miał przegląd coroczny i wymiana oleju. Sprzęgło było ok. Przebieg ogólny 10k km

#motocykle
  • 16
@Pantokrator: no właśnie stąd ten wpis. Jestem w ciężkim szoku. Przez 9tysi nic się nie wydarzyło, a przez ostatnie 500 udało mi się zatrzeć sprzęgło i spalić olej w silniku. Tylko jak ja mam cokolwiek w tym przypadku ugrać.
@roots18: o gurwa, to fajne to ASO.
Masz do wyboru 2 równie doskonałe opcje:
- oficjalny serwis HD to gówno
- motocykle HD robią z cholera-wie-czego i cholera-wie-jak.

No przecież to nic, tylko się wziąć i powiesić. Współczuję.
@Pantokrator: człowiek uczy się na błędach niestety. Jeszcze kilka miesięcy temu sprzedałem ducata 821 bo stwierdziłem że jednak wolę zostawić HDka. To był chyba błąd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@roots18 oczywiscie ze mogles spalic sprzeglo. Przyklad moj: mechanik robil mi moto. M.in. zmienial kierownice. Pod odebraniu od razu pojechalem polatac troche. Wracajac do domu zaczelo slizgac mi sie sprzeglo. Tel do typa, przyjechal busem do mnie. No i glupia sprawa, gosc nie ustawil wogole luzu na klamce, jego blad. No ja tez nie sprawdzilem, ale... Wymienil mi sprzeglo na swoj koszt i jezdzi do dzis. Bywa. Moze na poprzednim serwisie ktos
@roots18: raczej nie, ja mialem farta, bo gość oczywiście pierwsze co powiedział przez tel to "niemożliwe, ja bym zapomniał?, niemożliwe..." No ale jak przyjechał to sam juz stwierdził ze dal dupy, zle linka ustawiona, ja tez nie oglądałem, bo mu ufałem i czasu nie mialem. Stalo sie, wziął to na klatę i zrobil.