Wpis z mikrobloga

#dailyzupka
6/30 - challenge

Dziś na tag zostało dodane tło oraz opis, zapraszam do obserwowania! :~)

Muszę przyznać, że wstęp na dziś miałem już wymyślony i miał iść mniej więcej tak, że dziś i jutro testujemy prawdopodobnie najgorsze zupki na tagu, no ale cóż... Jak widzicie opis uległ zmianie. Dlaczego? Powód jest prosty. Vifon Tajski Krewetkowy to zajebista zupka!

Smak: Tajski Krewetkowy - Tom Yum
Producent: Vifon
Produkcja: Made in Vietnam
Gramatura: 70g
Zawartość: Kluski, porcja oleju (tu wyjątkowo prostokątna saszetka), proszek (w tym duże kryształki soli)
Cena: 1.29zł
Dostępność: Niemal wszędzie, gdzie można nabyć zupki, np. #tesco, #topaz, #biedronka
Skład:


Recenzja:
Muszę przyznać, że różowy Vifonik naprawdę mega mnie zaskoczył, próbowałem go raz w przeszłości i zapamiętałem jako skaranie boskie, a zapach który poczułem dziś po zalaniu tylko mnie w tym przekonaniu utwardził. Pierwszą łyżkę brałem niepewną ręką i z oczywistymi obawami, no ale to co wydarzyło się później... to już - jak to się mówi - historia. Nie no, żarty na bok. Zupka jest naprawdę super, sama w sobie ma fajny kwaśny smak, z rzekłbym wyczuwalną gdzieś tam nutką limonki, idealnie słonawa. Ostra - w przyjemnym tego słowa znaczeniu. Makaronik świetny, idealny, nie mączny, nie gumiasty, Vifon kluskami zdecydowanie detronizuje konkurencję w swojej kategorii cenowej (zupki w torebkach do 3zł). Warzywek brak.

Plusy:
+ świetny wachlarz smakowy!
+ wyczuwalna, aczkolwiek przyjemna ostrość
+ super kluski
+ po rozpakowaniu proszek nie gryzie w nos
+ pięknie pachnie przed zalaniem

Minusy:
- okropnie pachnie po zalaniu

Ogromne zaskoczenie, zupka przez wielu niedoceniana, a jak się okazuje naprawdę warto dać jej swoje 3 minuty #pdk, sam na pewno chętnie do niej wrócę, a Wam po prostu polecam spróbować, smak00wa! Ocena końcowa: 9+/10

Tag do obserwowania/czarnolistowania: #dailyzupka
Mergan27 - #dailyzupka 
6/30 - challenge

Dziś na tag zostało dodane tło oraz opis...

źródło: comment_1583786859xB4LFqRRpGnXdk26bsl2jh.jpg

Pobierz
  • 40
@Mergan27: ale w biedrze za złoty-niecaly-pindziesiat był i już nie ma, nawet mógłbym dopłacić, ale nie mogę bo już ich tam nie ma, a reszta tych zupek to taki "meh" bezcelowy