Wpis z mikrobloga

Co tu się #!$%@?.

Pacjent spod Lublina po powrocie z Włoch miał kaszel, ale nie chcieli go przebadać, więc chodził do pracy i zarażał. W końcu przebadali, ale ojca który teraz już jest w stanie krytycznym.

Synowi wójta nadarzyna nie chciano zrobić testu, pomimo że miał styczność z osobami, które były we włoszech na nartach, bo miał "tylko" 38st. Na infolinii go zbywano, w szpitalu wciskano zwykłą grypę. Po badaniu: koronawirus.

Taki obraz państwa p0lskiego xD

#koronawirus #2019ncov #dobrazmiana
  • 20
Nie wiem na ile to prawdziwe źródła ale czytałam kilka wpisów ludzi na FB. Wrócili z różnych miejsc i mieli objawy grypopodobne nikt po nich nie przyjechał bo nie było stanu zagrożenia życia. Kazali im się stawić samodzielnie w szpitalu zakaźnym a na miejscu robiono badania pod kątem zwykłej grupy a nie test na koronawirusa. Ja wiem że pracownicy szpitala dokąd komuś nie odpada widocznie ręka nie biorą tej osoby na poważnie
@Radek41: pisowcy nic nie zrobili, do niczego nas nie przygotowali, no ale hurr durr minister zdrowia coś tam gada i ma pogrążone oczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.wykop.pl/wpis/47882893/przekleje-swoj-komentarz-sprzed-prawie-3-dni-ale-o/

tl;dr
A jeśli ktoś mysli że Chiny sobie poradziły, a Korea czy Japonia sobie radzi, to się zdziwi ale takich środków nie zastosujesz w Europie
- tam był nakaz noszenia maseczek dla zdrowych (W Europie i USA z powodu
@Radek41: To był przypadek gdzieś w okolicach Niedrzwicy Dużej na Lubelszczyźnie, z tego co mi koleżanka, która mieszka w tamtym rejonie powiedziała to chłop nie próbował się badać, a rodzinka ten fakt ukrywała(matka dyrektorka w szkole, siostra pracuje w banku a ojciec podawał komunię w kościele) - to że był we Włoszech na meczu wyszło dopiero jak starego podpięli do respiratora i z nich wydusili skąd ten wirus w tym czasie
@Radek41: raz typ chodził do szkoły, raz do pracy, raz nabijał się z koronawirusa raz chciał za wszelką cenę się przebadać, weźcie się jebnijcie w łeb i ustalcie jakąś wspólną wersję bo już samo czytanie tych pierdół #!$%@? i siejecie panikę i dezinformację