Wpis z mikrobloga

Rozowa miala isc na impreze z kolezankami tzw babski wieczor u jednej z nich do domu. Gdy powiedzialem ze wpadne zobaczyc kto tam bedzie to przyznala ze oprocz 5 kolezanek bedzie takze 2 kolegow z pracy. Pozwolic jej isc czy nie? Broni sie tym ze beda jej dwie kolezanki tez bez partnerow i ze ja kontroluje . Ale jak zaproponowalem ze pojdziemy razem to powiedziala ze mnie nikt nie zapraszal xD #zwiazki #logikarozowychpaskow

pozwolic jej isc na ta domowke?

  • tak, nie badz tyranem 31.2% (1380)
  • nie , pojebalo cie? 13.0% (575)
  • nie ma takiej opcji, nie daj sie robic w chuja 21.5% (949)
  • niech idzie, daj se chlopie z nia spokoj 34.3% (1518)

Oddanych głosów: 4422

  • 142
  • Odpowiedz
@programista15cm: nie znam osobiscie tych kolezanek i nigdy mi nie zalezalo aby je poznawac. Do tej pory chodzila tylko z nimi a ja umiem poznac jak ktos klamie dlatego teraz zazartowalem ze podjade sprawdzic kto bedzie tam bo cos mi sie nie podobalo jak mi o tym mowila. Sporo sie przesluchan naogladalem i znam podstawy psychologii takze nie ze mna te numery Bruner xD zreszta po 19 latach razem pewnie to
  • Odpowiedz
nie robie imprez ani sam nie chodze, mam dosyc ludzi. Za duzo zawodu juz mnie spotkalo


@AMBIWALENTNYPSIUR: brzmi jakbys byl aspolecznym, obrazonym na swiat i ludzi piwniczakiem.
Pije do tego, ze ona idzie na impreze z plcia przeciwna to symetrycznie by bylo gdybys tez poszedl.

Dochodzi do mnie tez, ze bierzesz antydepresanty, wiec pewnie jestes w rozsypce i nie masz ochoty na sile sie konfrontowac z losowymi ludzmi, a rozowa moglaby
  • Odpowiedz
@programista15cm: pajacowac na imprezach nie mam ochoty ale #!$%@? komus zawsze moge. Antydepresanty wjechaly bo mam chyba kryzys wieku sredniego a nie stac mnie na Lambo i czuje ze cos chyba #!$%@? xD
nie jestem obrazony na swat ale mam dosyc telenoweli brazylijskich i przebywania z ludzmi ktorych jedynym zainterosowaniem jest obgadywanie innych
spoko, nie odczulem abys mnie chcial obrazic, dzieki za dobre slowo
  • Odpowiedz
dosyc telenoweli brazylijskich i przebywania z ludzmi ktorych jedynym zainterosowaniem jest obgadywanie innych


@AMBIWALENTNYPSIUR: no niestety tak wyglada krag towarzyski w proletariacie i nizszej "klasie sredniej".

Niestety wyjsc z takiej banki jest zayebiscie ciezko.
  • Odpowiedz
@AMBIWALENTNYPSIUR: no sorry ale jak sie boisz ze twoja baba zdradzi cie na jakiejs pierwszej lepszej domowce to albo jestes chrobliwie zazdrosny i powinienes pogadac z psychologiem bo to nie jest normalne zachowanie, albo poszukaj sobie innej osoby skoro jestes pewny ze na takim czyms by cie zdradzila i tu w tym przypadku tez bez sensu jej zabraniac wyjsc bo jak nie tu to w innym miejscu cie zdradzi. Chociaz obstawialbym
  • Odpowiedz
@AMBIWALENTNYPSIUR: Na jakie ty odpowiedzi liczyłeś na wykopie xD

Jak jej ufasz to puść. Ja bym moją puścił bo jej ufam i dodatkowo znam swoją wartość.

Chcesz jej całe życie zabraniać wychodzić z domu bo brakuje ci pewności siebie i boisz się że ja stracisz? XD
Jak znajdzie nowego to spoko, śmieci wyniosą się same. Jak chce cię zdradzić to cię zdradzi, znajdziesz nowa albo zaczniesz chodzić na #!$%@? xD
  • Odpowiedz
no niestety tak wyglada krag towarzyski w proletariacie i nizszej "klasie sredniej".


@programista15cm: masz calkowita racje, przez tyle lat poznalem moze ze 3 osoby ktore byly warte tego aby z nimi podyskutowac na glebsze tematy, o ideach, o fizyce kwantowej, o astrofizyce, o historii. Chyba w zlych kregach sie obracalem ten caly czas, chociaz jak to mowia, przyciagasz ludzi podobnych do siebie. Mozliwe ze jestem za glupi na lepszych znajomych
  • Odpowiedz