Wpis z mikrobloga

Ej #!$%@? ja mam ostatnią rolkę papieru, byłem w biedrze, a tam pusto. Lidl to samo. To nie jest śmieszne. ()


@PerszingKing: polecam mieć jakieś rozsądne zapasy na takie wypadki. Jak zostaje mi ze 20 rolek to zamawiam kolejne, żeby nigdy nie znaleźć się w takiej gównianej sytuacji.
  • Odpowiedz
@kvbvs: to chyba dobrze, że starzy ludzie robią zapasy i będą sobie siedzieli w domu a w efekcie się nie zarażą, prawda??
  • Odpowiedz
tylko problem jest taki, że zapasy jedzenia są wystarczające i w sklepach nic nie zabraknie


@kvbvs: no chyba że sąsiedzi wszystko wykupią, to może być nawet nie kwestia że ludzie będą głodować tylko że po prostu 1 będzie miał 100kg ryżu a drugi 1 i jak pójdzie po kolejny kilogram to nie będzie.
  • Odpowiedz
Wystarczyłaby jedna chora osoba tam i pewnie 15% z tych osób nie byłoby do 2 tygodni czasu


@kvbvs: Teraz szansa na złapanie wirusa jest dużo mniejsze niż będzie niedługo. Może być dużo sensu w zrobieniu teraz zakupów i potem siedzeniu w domu bez zbędnego wyłażenia.
  • Odpowiedz
@kvbvs słuchaj, te staruchy to pamiętają czasy jak faktycznie gówno w sklepach było. Więc się nie dziwię, że chcą się zabezpieczyć
  • Odpowiedz