Wpis z mikrobloga

@kvbvs: To zobacz co się dzieje we Włoszech, gdzie zatrzymali wszelki transport, również towarowy, wiec towaru w sklepach brakuje, a ci starsi ludzie po prostu wiedzą czym jest brak towaru w sklepach bo żyli w prlu. Nie pomyliło im się, są po prostu doświadczeni.
  • Odpowiedz
tylko problem jest taki, że zapasy jedzenia są wystarczające i w sklepach nic nie zabraknie.


@kvbvs: chciałbym mieć tak dużo wiary jak ty ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak widzę wystarczy 30 lat dobrobytu żeby ludzie zapomnieli jak ciężko może być
  • Odpowiedz
@kvbvs: ehh feelsłem myśląc sb o tych wszystkich starszych ludziach, ktorzy mysla sb, ze bd w koncu potrzebni bo dzieci przyjda po ryz, makaron i papier toaletowy do nich i ze odlacza w koncu te smarfony i wnuki bd chcialy z nimi orzebywac same z sb ehh
  • Odpowiedz
@kvbvs: pytanie czy lepiej żeby starsi robili zakupy teraz i siedzieli w domu czy żeby przyszli za tydzień kiedy będzie 10000 potwierdzonych zakażeń. Wg mnie to najlepszy czas dla nich na zakupy jeżeli nie zrobili tego wczesniej
  • Odpowiedz
@kvbvs: nie popieram takich głupich akcji, ale może chodzi o to żeby móc nie wychodzić z domu przez np 2 tyg i nie narażać się na zakażenie. Wiem, że to nie motywacja powyższych ludzi, ale powyższa logika do mnie przemawia. Zapomnij o maseczkach i dostawie do domu. Kto pomoże, harcerze? niewidzialna ręka? Póki co nic nie jest zorganizowane.
  • Odpowiedz