Wpis z mikrobloga

@xsnm mt 07 przejechałem parę kilo i czułem się jak na osiolku. Mam 194-196 nie powiem dokładnie.
Natomiast mt09 albo tracer900 to dla mnie miazga, idealne motocykle.
@noriad:
Sprawdzalem i na roznych stronach z danymi technicznymi są rozbieżności, wiec uznalem ze warto spytac jak ktos uzytkowal w praktyce.
@Mixan:
No ja jednak zanim zrobie A to chcialem troche pojezdzic mniejszymi, zdobyc doswiadczenia.
Dzieki wszystkim za polecane modele
@xsnm ja na MT-07 przy 180cm miałem odczucie że gdybym był większy to Moto było by za małe. Przy 176cm na pewno nie będzie za duże.
tyle mi pomógł twój wpis xD


@xsnm: Dzięki mojemu wpisowi dowiedziałeś się że jak kupisz MT-07 (i je zblokujesz) to będziesz jak wszyscy bo tego jeździ cała masa.
Ja na twoim miejscu kupił bym sobie coś mocniejszego do tych 90KM i je zblokował. Wybór motocykli 300% większy koszt blokowania 600zł a jak zrobisz pełne A to sobie odblokujesz i dalej będziesz śmigał.
@xsnm: MT-07 bardzo popularna i trzeba blokować.
SV nie kupuj tragicznie miękkie przednie zawieszenie które jest nie stabilne przy większych prędkościach na szybkich (kiepskiej jakości asfalcie) łukach.
Jakie pieniądze chcesz przeznaczyć na motocykl?
Typ motocykla?
Do czego głównie będziesz go używał krótkie wyjazdy/dalsze wyjazdy/ wyjazdy we dwoje?
Jaki typ motocykl się Tobie podoba?
@mpetrumnigrum:
I teraz dziękuje za podzielenie sie wiedzą.
Budżet: 20-30 tys zł
Typ: Naked
Użytek: Miasto (2-3x w miesiacu dluzsza trasa)
Podobają mi sie nakedy i sportowe, ale zdecydowałem sie na wybor nakeda, glownie ze względu na pozycję podczas jazdy.
@xsnm: jeszcze możesz przymierzyć się do Kawasaki z400 i z650, nie miałem okazji się nimi przejechać, ale jak się przymierzałem w salonie to było ok. Tyle, że z nowym z650 Kawasaki wyleciało z ceną w kosmos - w recenzjach nowego modelu podawali kwoty 32-33k zł