Wpis z mikrobloga

Serio, co to w ogóle za pytania? Bank, kwiaciarnia, sklep z okularami? To jasne, że ludzie będą się tam gromadzić, narażając nie tylko siebie, ale i pracowników. Właśnie powinno się ograniczac dostęp do miejsc, które nie są niezbędne do funkcjonowania, żeby nikogo nie kusiło wychodzenie z domu z tekstem "a załatwię sobie sprawę, której dawno nie robiłem". Naprawdę trzeba to tłumaczyć?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BPapa: myślę że jeśli ktoś idzie do banku to ma ważny powód. Nikt tam nie idzie dla zabawy, bo kto lubi się użerać z obsługą? Podobnie sklep z okularami - jak się komuś zbiją okulary to ma nic nie widzieć do końca epidemii? A jak ma wadę -15 to co, rozbić łeb o ścianę? Jedynie co do kwiaciarni masz rację - nie wiem czemu otwarta.
Właśnie powinno się ograniczac dostęp do miejsc, które nie są niezbędne do funkcjonowania, żeby nikogo nie kusiło wychodzenie z domu z tekstem "a załatwię sobie sprawę, której dawno nie robiłem". Naprawdę trzeba to tłumaczyć?


@BPapa: Serio mamy zamknąć wszystko i zatrzymać dosłownie całą gospodarkę? Tak jak przedówcy pisali, to same sklepy z dosyć istotnymi towarami.