Wpis z mikrobloga

Halo wykop! Pamiętacie może #rozdajo organizowane przez @obywatel_gov i jego rodzinny biznes Vola Wear?
Nie wiem jak to się stało, ale wygrałam i zgodnie z obietnicą muszę Wam powiedzieć, że jestem pod ogromym wrażeniem ʕʔ Kontakt z Emilem wzorowy, a bluza która do mnie przyszła jest naprawdę piękna! Cieplutka i przyjemna w dotyku. Rozmiar idealny, od razu czuć, że jest wysokiej jakości, a ukryta kieszonka na telefon to bardzo fajny pomysł ( )
Myśle, ze gdyby nie wygrana i tak zdecydowałabym się na bluzę, a najbardziej zauroczyło mnie logo liska <3
Dajcie plusika dla zasięgu, żeby jeszcze więcej osób dowiedziało się o sklepie Emila, bo naprawdę warto wspierać rodzinny biznes :)
Więcej info znajdziecie też na instagramie Vola Wear

Nigdy niczego nie wygrałam, byłam w wielkim szoku, w końcu jestem tylko zwykłym #rozowypasek, który przegląda sobie tutaj tylko Wasze wpisy
Tagi dla zasięgu
#streetwear #ubierajsiezwykopem #niebieskiepaski #rozowepaski #warszawa #wygryw #firmaobywatela #wykopefekt #bluza #handmade #modameska #modadamska
I wołam @kurlapejter bo prosił :)
A dodatkowo wrzucam wyszyty napis na kapturze, który wyprosiłam z okazji dnia kobiet :D
Dziękuje ()
Kinkaa - Halo wykop! Pamiętacie może #rozdajo organizowane przez @obywatel_gov i jego...

źródło: comment_1584289018IEdKfCYtL81FatAo9jkHxI.jpg

Pobierz
  • 35
@Kinkaa ślicznie dziękuję za WykopRecenzję!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli jakiś Mireczek bądź Mirabelka chcą spróbować bluzy z naszej domowej stajni, to zapraszam na pw - może jakiś MirkoRabat się znajdzie ( ͜͡ʖ ͡€)

Tamto rozdajo przeszło moje oczekiwania, więc cieszę się podwójnie, że Ci się podoba!
W ostatni momencie zmieniliśmy kapturek na ten z imieniem, ale #rozowypasek z okazji Dnia Kobiet nie da
@obywatel_gov: czemu nie ma ani jednej foty na stronie bluzy z kapturem na lbie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) wszystkie ujecia takie same, eksponowanie napisu na kapturze, ok, ale chociaz pokazcie jak to wyglada zalozone ( ͡° ͜ʖ ͡°)