Wpis z mikrobloga

sugerujesz, że związki partnerskie są niezbędne, bo kilku homo obcokrajowców będzie chciało spędzić czas zarazy ze swoją drugą połówką w Polsce? Dlaczego w tych trudnych czasach chcą siedzieć w kraju "z dykty i kartonu" zawiadywanym przez ten straszny pis zamiast w - zapewne światłej - ojczyźnie zagranicznego kochanka?


@4tek: ja z moja dziewczyna nie jestesmy homo a mimo wszystko przydalby nam sie zwiazek partnerski.
@Logytaze: katotaliban chroni zdrowie i życie każdego Polaka bez względu na to, czy jest hetero, homo, kopro czy nawet pedo. Niewolnik mojego pokroju nie może zrozumieć dlaczego katotaliban miałby chronić również obywateli innych krajów tylko dlatego, że utrzymywali wynaturzone kontakty seksualne z jakimś Polakiem.

@R187: Racja. Z drugiej strony pozostaje tutaj szacunek państwa do prodemograficznej, a zatem propaństwowej zdolności prokreacyjnej "tradycyjnych" małżeństw
sugerujesz, że związki partnerskie są niezbędne, bo kilku homo obcokrajowców będzie chciało spędzić czas zarazy ze swoją drugą połówką w Polsce? Dlaczego w tych trudnych czasach chcą siedzieć w kraju "z dykty i kartonu" zawiadywanym przez ten straszny pis zamiast w - zapewne światłej - ojczyźnie zagranicznego kochanka?


@4tek: Masz ludzi, którzy za granicą np. pracują, są na krótkoterminowych kontraktach albo żyją i mieszkają w dwóch miejscach naraz.

Do kraju mogą